Strona główna > Elektronika dla każdego > Akcesoria GSM > kto dzwonił z UK, szukam

kto dzwonił z UK, szukam

kto dzwonił z UK, szukam

Pilnie żąda strony do sprawdzenia numeru telefonu z UK. Jeśli znacie taki serwis to dajcie do niego namiary. Ciągle wyświetla mi się jakiś numer na 44 i nie wiem, kto to?

czdeRRR

Posty: 3

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na ważny telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

merylk67

Posty: 3

 
Zawsze znajdą jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeśli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że otrzyma za to srogą karę są naprawdę bardzo duże.

Laleczka

Posty: 8

 
Zawsze trzeba uważać, co się robi, a wtedy nie wpadniemy w ich pułapkę. Sprawdzając, kto do nas dzwonił zabezpieczamy się, to trwa kilka chwil, bo jest serwis, który nam zapewnia takie staranie. Należałoby taką okazję wykorzystać.

Fiflek

Posty: 11

 
Nie wiem nic o bazach, jakie mogą sprawdzać numer telefonów w UK. Na pewno w internecie się takie coś odnajduje. Trzeba tylko uważać, bowiem dużo stron podszywa się pod takie bazy i można mieć z tym później problemy.

syrena88

Posty: 9

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy sprawdzić niż później za to wszystko płacić.

gargulek

Posty: 8

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeśli mamy pecha to właśnie wtedy z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

amrmas22

Posty: 9

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj znajdziecie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

narcyzek

Posty: 14

 
Zawsze znajdzie się sposób na to żeby wyłudzać pieniądze. Tym niezwyklej obecnie, kiedy ludzie korzystają cały czas z telefonów. Można się pomylić odbierają nie taki numer. Może to wykonać babcia albo dziecko. Problemy będą ogromne, bo, mimo iż to oszustwo to i tak trzeba będzie z własnej kieszeni pokryć koszty z tym związane.

ewentin

Posty: 30

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

pawel253

Posty: 13