Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Dekoracje weselne > torty weselne, gdzie szukać ?

torty weselne, gdzie szukać ?

torty weselne, gdzie szukać ?

Cześć. Czy 2-3 tysiące zł to budżet, w jakim znajdzie się wykwalifikowany DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

Michaś

Posty: 10

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, że są zarówno tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Sporo zależy od ich renomy.

angola2

Posty: 10

 
W praktycznie każdym mieście działa co najmniej jedna cukiernia, jaka tworzy torty weselne. Wiadomo, iż ich ceny będą uzależnione przede wszystkim od rozmiarów tortu, a więc ilości zaproszonych gości.

wisła1905

Posty: 12

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, że Waszym oczekiwaniom powinien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, iż koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada dużo wyższe oczekiwania finansowe.

Alfonsik5

Posty: 15

 
Moim zdaniem powinniście zainteresować się tą stroną: https://www.gdziewesele.pl/oprawa, jeśli interesuje Was solidny zespół na wesele. Nie powinniście być zawiedzeni :)

mniszekk6

Posty: 11

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Posty: 20