pizza katowice, znacie ?

pizza katowice, znacie ?

Szukam najlepszej naleśnikarni katowice, która serwuje zarówno naleśniki na słono i słodko. Czy w katowicach w ogóle można zjeść przepyszne naleśniki z bardzo dobrym farszem i sałatką?

Nikotymmm

Posty: 2

 
Idealne jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, które mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a także posiedzieć w wyśmienitym towarzystwie.

gruszk45

Posty: 16

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Niezwykle wam ją polecam ze względu na smak, a zarówno na atmosferę, jaka jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i idealnie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

englandrm

Posty: 4

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

codePerformance

Posty: 18

 
Naleśnikarnia katowice powinna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Niciuśś98

Posty: 3

 
Cześć, powiem wam, że słyszałam o pizzy katowice, która jest robiona na spodzie kokosowym i owsianym. Jeszcze jej nie próbowałam, ale może niedługo wybiorę się z przyjaciółmi.

Yuri20 

Posty: 9