pomoc w uzyskaniu zdolności kredytowej

pomoc w uzyskaniu zdolności kredytowej

Miałem ostatnio w banku odmowę, a kwestia dotyczy finansowania nowych projektów biznesowych. Chciałem udoskonalić pewne procesy i się mocno zaskoczyłem, że nic się nie da zrobić. Szukam sensownej alternatywy. Może ktoś pomaga prawidłowo takim działalnościom, jak moja?

Yuri20

Posty: 1

 
Jeżeli bank Ci odmówił to faktycznie przez pośrednika może się udać, bo mają większe pole manewru przy negocjacjach.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Możesz właśnie u nich zamówić zbadanie kondycji finansowej przedsiębiorstwa, a następnie cały [plan finansowania. Jeżeli nie siedzisz regularnie w bankowości detalicznej, w regulaminach i na porównywarkach to naprawdę ciężko nawet wniosek czasami wypełnić. Pośrednictwo w takim bardziej biznesowym, indywidualnym wymiarze się przydaje.

Justynka45

Posty: 2

 
Doświadczenie https://business-point.pl/ pokazuje, że odmowa wniosku kredytowego to nie koniec świata i można jednak próbować ponownie po dogłębnej analizie sytuacji przedsiębiorcy.

345_14

Posty: 19

 
Mamy źle prowadzoną politykę monetarną, z ogromnym opóźnieniem. Prezes NBP przespał właściwy moment na podwyżki stóp procentowych, a teraz za pomidory liczą 18 zł/kg, więc przelicz, co mają zrobić przedsiębiorcy, którym brakuje do zadłużenia? Tutaj nie ma mądrych.

ciumar1

Posty: 7

 
Sam nie wiem, co robić. W biznesie jestem od lat, ale teraz czasy takie, że trudno o normalnego, stabilnego klienta. Z drugiej strony trzeba kombinować, nawet z kredytem. Zawsze to szansa na przeskalowanie działalności i opcja wejścia na nowy poziom.

Ycomojo

Posty: 2

 
Ludzie wierzyli, że niskie stopy procentowe nigdy nie znikną, a rynek jasno pokazuje, że czasy się zmieniają, a dobre czasy się skończyły. Trzeba reagować i się dopasować do nowych realiów po prostu.

wigry00

Posty: 7

 
Współpracowałem z nimi, jeszcze w poprzednim roku i normalnie spłacam, wszystko w porządku. Jednak występuje spora różnica pomiędzy pośrednikami i jeżeli się trafi na dobrego to pojawia się światełko w tunelu.

namok

Posty: 2

 
To w trudniejszych czasach właśnie trzeba inwestować, rozwijać nowe projekty, bo to realnie buduje przewagę konkurencyjną. Taka prawda.

Kitas

Posty: 14

 
Niestety przekonałem się też o tym. Idziesz do banku, a tam nie kredyt dostajesz, ale odmowę. Niewystarczająca zdolność kredytowa, a przecież normalnie dochody wykazuję. Komiczne. Do czego to doszło, że trzeba się właśnie kierować do mocno wyspecjalizowanych podmiotów.

amrmas22

Posty: 16