Strona główna > Biznes i Ekonomia > Krawcowa > realizacja własnych projektów szycie, jaka firma?

realizacja własnych projektów szycie, jaka firma?

realizacja własnych projektów szycie, jaka firma?

Cześć. Wiecie może, gdzie kupie nietypowe prezenty handmade? W internecie jest wiele stron, ale może polecacie jakąś konkretną?

Buła

Posty: 7

 
Jest mnóstwo stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

Jacuś

Posty: 11

 
Powiem wam, że zapisałam moje dziecko na zakłady z szycia dla przedszkolaka i jestem mega zadowolona. Dzieci uczą się tam różnych tkanin, przeplatania nitki i innych rzeczy, jakie poprawiają zdolności manualne.

beata77

Posty: 5

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

Yuri20

Posty: 11

 
Szycie maskotek z rysunków dzieci musi być naprawde fajne. Powiem córce, aby ciekawego coś narysowała i zamówienie maskotkę.

Wariat

Posty: 4

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Dużo osób właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

beata77

Posty: 12

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie cieszy tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

matek562

Posty: 24

 
Jeśli chodzi o zakłady z igłą i nitką to muszę wam powiedzieć, iż kiedyś zapisałam na nie moją córkę. Na początku byłam sceptycznie do tego nastawiona. Byłam zdziwiona, iż moja córka tak niezwykle polubiła te zajęcia i chce nadal na nie chodzić. Tutaj wysyłam wam stronkę http://www.gosilandia.pl.

Gruby_56

Posty: 7

 
Mojej koleżanki dziecko także uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują swoje projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Waskijestem

Posty: 21

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

Fotnik2

Posty: 7