Druk wizytówek, gdzie ?

Druk wizytówek, gdzie ?

Siemka. Z tego co wiem, to wizytówki kaszerowane sklejane są za pomocą specjalnych pras. Obawiam się jednakże, iż pod wpływem temperatury warstwy się rozejdą...

joasia

Posty: 23

 
Coś Ty, z choinki się urwał? Przecież wiadomo, że druk wizytówek metodą tłoczenia w niewielkiej ilości jest nieopłacalny. Trzeba odlew, a to kosztuje.

Wariat

Posty: 22

 
Co ciekawe lakier UV możesz zastosować także na wybrane elementy wydruku. Zrobiłem tak ostatnio na ulotkach, lakierując tylko i wyłącznie logotyp naszej firmy i adres naszej strony – efekt super.

emsoN

Posty: 28

 
Nie da się ukryć, iż letterpress potrzebuje od nas sporej wiedzy. A o tej metodzie niewiele informacji w sieci. Na szczęście natknąłem się na stronę http://letterpress.blogzpasja.biz.pl, gdzie odszukałem dużo cennych wskazówek.

wisła1905

Posty: 24

 
Rozmawiałem ostatnio ze swoim szefem i zaproponowałem mu, aby wydawane przez nas certyfikaty robić poprzez letterpress. Na początku sceptycznie podchodził do tego tematu, natomiast się przekonał. Później jednak nie mógł się na ni napatrzeć...podobały się :)

hertinho

Posty: 18

 
Ja bardzo cenię swoich klientów, a poza tym kieruję się mottem, że jak cię widzą, tak cię piszą. Dlatego do swojej firmy zamawiam tylko i wyłącznie wizytówki kaszerowane. Kontrahenci już na sam widok nieco grubszego kartonika są zdziwieni, a o to przecież nam chodzi. Oprócz tego są trwalsze od zwykłych.

aluś44

Posty: 18

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

21gregorek

Posty: 20

 
Większa część agencji drukarskich na swoich stronach posiada stosowne kalkulatory, które znacznie ułatwiają druk wizytówek. Wystarczy, iż uzupełnisz wszystkie rubryki, a system sam wyliczy ci cenę za gotowy produkt. Za pośrednictwem strony można zarówno załadować przygotowany wcześniej projekt graficzny.

Czarek

Posty: 22