drukarka SLA, gdzie kupię ?

drukarka SLA, gdzie kupię ?

Potrzebna mi w miarę profesjonalna drukarka 3D na żywice. Macie jakieś upatrzone modele? Polecicie mi coś?

krzysioo0

Posty: 4

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

21gregorek

Posty: 7

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze wyższe, lecz i niższą mają cenę. Za kilka lat w dużo domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

wisła1905

Posty: 14

 
Jeśli chodzi o skaner 3D to tutaj https://revo3d.pl/kategoria-produktu/skanery-3d/ jest bardzo dobrze przygotowana oferta. Ta firma ma najlepszy i najtańszy sprzęt, dlatego zawsze korzystam z ich oferty.

q-olek

Posty: 6

 
Dzisiejszej nowoczesne modele drukarek dają naprawdę nieograniczone możliwości. Może trzeba wydać na nie dziesiątki tysięcy, ale jeśli ktoś później robi na nich protezy albo aparaty ortodontyczne to szybko się inwestycja zwraca. Tak przynajmniej czytałem.

Dooog

Posty: 11

 
Powinni więcej wykorzystać takie drukarki, bo wtedy produkcja była by tańsza i szybsza. Niektóre elementy kosztują krocie, a można je zrobić łatwiej i o wiele szybciej, dlatego drukarki i skanery to przyszłość.

Krzyś23

Posty: 7