wynajęcie mieszkania Warszawa

wynajęcie mieszkania Warszawa

Jeśli wynajmowaliście ostatnio mieszkanie i możecie podpowiedzieć, gdzie ewentualnie znaleźć można dużo ofert to dajcie znać jak to wygląda i gdzie ewentualnie można tych ofert szukać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo nie chce też w nieskończoność szukać i przeglądać oferty więc jak macie jakiegoś agenta, którego możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Acurano

Posty: 1

 
Ogólnie jeśli chodzi o te propozycje mieszkań na wynajem to warto szukać prywatnych ofert, bo dzięki temu będzie można jednak wynająć taniej bez prowizji.

ChosenOne

Posty: 3

 
Jeśli ktoś nie będzie chciał ponosić bardzo dużych kosztów to polecam się zapoznać z serwisem www.OfertyHome.pl. Funkcjonują na takiej zasadzie, że płacisz 260 złotych i w ten sposób masz dostęp do ich serwisu i bazy z ogłoszeniami o mieszkaniach. Można także sprecyzować na jakim mieszkaniu będzie Ci zależało i oni pod tym kątem będą dla Ciebie szukali oferty.

Kitas

Posty: 9

 
Dla mnie wynajem z agencja to jednak ostateczność, bo prowizje sa tak wysokie, że to trochę przesada.

gruszk34

Posty: 7

 
Staraj się poszukać kogoś kto będzie miał ofertę prywatną, wtedy będziesz mógł sporo zaoszczędzić na ewentualnej prowizji do agencji.

Sarenka

Posty: 8

 
Jak uda się znaleźć mieszkanie bezpośrednio to będzie najlepsza opcja. Jak nie to wtedy faktycznie agencja, ale to już prowizja do płacenia więc trochę słabo.

DILelektronika

Posty: 19

 
W serwisach ogłoszeniowych w sieci na pewno wiele jest mieszkań na wynajem. Choć ogólnie jeśli chodzi o przeglądanie różnych ofert to będzie to na pewno sporo czasu zajmować.

Sarenka

Posty: 2

 
Wybór agencji, by sobie sprawę ułatwić to domena wynajmujących a tak naprawdę najemca często jest tutaj bez wyjścia i to czy będzie agencja czy nie to już wynik tego jakie mieszkanie się danej osobie spodoba.

Miki

Posty: 9

 
Szukaj w serwisach ogłoszeniowych, tam wiele różnych mieszkań na pewno będzie do wyboru, jak trochę czasu poświęcisz to pewnie jakieś atrakcyjne mieszkanie uda się wybrać.

Lopez58

Posty: 11

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

Marko

Posty: 10