radca prawny, znacie ?

radca prawny, znacie ?

Interesuje mnie prawo spadkowe i szuka adwokata z Rzeszowa, który byłby w stanie mi w tym wszystkim pomóc. To ma być osoba, która udziela porad prawnych, ale jak trzeba to reprezentuje klienta również przed sądem.

251Lechu

Posty: 1

 
Korzystałem już z pomocy prawnej w Rzeszowie w jednej z kancelarii i naprawdę jestem zadowolony. Bez takiej pomocy trudno się odnaleźć w tym wszystkim. Prawo się ciągle zmienia i nawet prawnik nie ma łatwo żeby za tym nadążyć. Zwykła osoba to już w ogóle nie ma żadnych szans żeby sobie z tym jakoś poradzić.

zimosik6

Posty: 11

 
Z porad prawnych w Rzeszowie korzystałem tutaj https://www.gierusradca.pl i dowiedziałem się wszystkiego. Mnie akurat chodziło o stosunki z pracodawcom i to czy mam jakiekolwiek szanse na walkę. Pomoc oczywiście otrzymałem.

Penio

Posty: 3

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, wobec tego warto się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

OO_PP

Posty: 20

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem bardzo zadowolony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego należałoby się wtedy skontaktować z kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna i chętnie nam pomoże.

Marioleczka

Posty: 10

 
Mnie udzielono pomocy prawnej związanej z pracą i jestem bardzo zadowolony. Człowiek nie zawsze wie, jakie prawa mu przysługują takiego warto się wtedy skontaktować z kimś, kto się na tym bardzo dobrze zna i chętnie nam pomoże.

RasiakNorris

Posty: 4