Strona główna > Biznes i Ekonomia > Prawo > dobry księgowy Warszawa

dobry księgowy Warszawa

dobry księgowy Warszawa

Jak możecie polecić mi księgowość, która będzie dobrze prowadzona przez kogoś z doświadczeniem to dajcie znać. Zależy mi na jakimś biurze, które faktycznie będzie też na bieżąco z tym całym Polskim Ładem i jakieś optymalne dla mnie rozwiązania zaproponuje.

seb121

Posty: 1

 
Największe biura przede wszystkim dopasowują ofertę do klienta, przygotowują opiekę konkretnego pracownika i dzięki temu ostatecznie obsługa jest na wysokim poziomie, można liczyć na profesjonalizm biura w tym zakresie.

matus2609

Posty: 2

 
Niektórzy nie przywiązują do tego aż tak dużej wagi, natomiast wydaje mi się, że księgowość faktycznie będzie miała znaczenie dla firmy i na pewno nie można tego tematu lekceważyć. To też pewne wymogi, które stawiane są bezpośrednio przez prawo więc tym bardziej warto o tym pamiętać i szukać dla swojej firmy dobrych rozwiązań pod tym kątem.

Marko

Posty: 19

 
Z mojego doświadczenia polecam szukać biura, które specjalizuje się w prowadzeniu księgowości i jednocześnie zajmie się także sprawami związanymi np. z tymi kwestiami, które odnoszą się np. do kadr i płac. Sprawy związane z ZUS poza tymi z urzędem skarbowym również powinny się znaleźć w ramach działań prowadzonych przez biuro rachunkowe.

Michaś

Posty: 28

 
Księgowi, którzy działają na dobrym poziomie będą gwarantowali profesjonalne podejście do zleconych zadań a jednocześnie będzie można liczyć na dobry kontakt z nimi. To taka kwestia, która będzie miała duże znaczenie, bo w dłuższej perspektywie może wpływać też na to jak będzie można uzyskiwać dla firmy potrzebne dokumenty.

Fanatyk

Posty: 7

 
Są takie biura w Warszawie jak EffePro - www.effepro.eu, które kompleksowo prowadzą sprawy księgowe, zajmują się kadrami więc można oddać w ręce takiego biura kwestie rozliczeniowe i dla wielu firm będzie to pewnie wygodne rozwiązanie, które nieco ułatwi prowadzenie działalności.

Kizakkk

Posty: 2

 
Jeśli nie jesteś zapoznany z tematem, nie jesteś na bieżąco z przepisami to tak naprawdę próba samodzielnego prowadzenia księgowości kompletnie nie ma sensu, bo prędzej czy później pojawią się problemy i będziesz miał problem, żeby to wszystko ogarnąć. Przepisy są zbyt obszerne, za dużo się też w nich regularnie zmienia.

fasnnnn9898

Posty: 18

 
Ogólnie jeśli chodzi o obsługę księgową to staraj się poszukać doświadczonego biura, które w takich działaniach się specjalizuje to będziesz miał gwarancje, że usługi, które zaproponują również będą stały na dobrym poziomie. Warto szukać kogoś kto cały czas się rozwija, bo jednak prawo w tym zakresie się zmienia więc i księgowi muszą być z tymi zmianami obeznani.

Adam 105

Posty: 25

 
Jeśli masz taką możliwość to staraj się poszukać biura, które jest w stanie zająć się sprawami firmy kompleksowo, a więc oczywiście pełna księgowość, ale również takie kwestie jak między innymi prowadzenie spraw związanych np. z takimi kwestiami jak rozliczenia pracowników, sprawy kadrowe, sprawy związane z ZUS. To wszystko ostatecznie też będzie miało duże znaczenie dla firmy i jej funkcjonowania.

Freakster89

Posty: 16