Strona główna > Biznes i Ekonomia > Projektowanie Layout > prosty pasek przewijania na stronę, proszę polecić!

prosty pasek przewijania na stronę, proszę polecić!

prosty pasek przewijania na stronę, proszę polecić!

Znacie serwis, gdzie wypisane są przykłady pluginów na stronę? Zależy mi, aby były one pomocne w prowadzeniu strony bez żadnych większych umiejętności. Możecie polecić mi jakichś serwis?

Dzidzia

Posty: 2

 
Pluginy na stronę internetową są bardzo przydatne i powinni z nich korzystać wszyscy, aby ułatwić sobie zarządzanie stronę lub blogiem.

Sagerrak

Posty: 5

 
Jak chcesz znaleźć przykłady pluginów na stronę to mogę polecić Ci jedną stronę. Tutaj masz link https://x-plugin.pl/react/prosty-pasek-przewijania-simplebar-react. Jest to strona, która pomoże Ci znaleźć wtyczki do zarządzania swoją witryną w Wordpress. Wiele ciekawych wskazówek, wiadomości, a także informacji w jednym miejscu.

Ralphy

Posty: 18

 
Na wielu stronach internetowych możesz poczytać o tym, jaka wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja zazwyczaj szukam takich informacji na stronach różnych programistów.

Penio

Posty: 5

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje nam prosty pasek przewijania na stronę. Jednak nie wiem, jak dokładnie się nazywa. Może warto odwiedzić serwisy, które zajmują się tego typu tematami.

angola2

Posty: 10

 
Na mnóstwo stronach internetowych możesz poczytać o tym, która wtyczka do walidacji formularzy jest najlepsza. Ja na ogół poszukuję takich informacji na stronach przeróżnych programistów.

Czarek

Posty: 14

 
Powiem wam, że pluginy na stronę internetową są bardzo potrzebne. Kiedy zakładałem swoją stronę, nie wiedziałem od czego się zabrać. Wtyczki pomogły mi stworzyć stronę, która jest przejrzysta i czytelna dla odbiorcy.

korasek

Posty: 9