strony Łódź, która firma ?

strony Łódź, która firma ?

Interesuje się stronami internetowymi w Łodzi. Jest jakaś firma polecana przez Was, która zrobi to solidnie?

Gumis

Posty: 7

 
Bez problemów można zlecić strony internetowe w Łodzi. Firm nie brakuje, dlatego każdy na pewno coś dla siebie znajdzie. Trzeba stawiać, na jakość usług takiej firmy żeby miała duże doświadczenie w tej branży.

Kitas

Posty: 7

 
Mam działalność jednoosobową i stronę posiadam. Zamówiłem ją w firmie https://www.icp.info.pl, albowiem według mnie najlepiej się na wszystkim znają. Jestem z nich zadowolony.

Joe

Posty: 10

 
Według mnie każdy powinien zajmować się tym, na czym się zna. Jest od tego firma tworząca strony www i trzeba się do nich zgłosić. Dajmy im też zarobić.

jonek91

Posty: 7

 
Według mnie strona internetowa dla firmy to podstawa. Wszystko, czego szukam zaczynam od przeglądania stron internetowych. Jest to najlepsza reklama na rynku.

pawel253

Posty: 20

 
Nie ma m strony internetowej także się nie wypowiem. Wiem, że są darmowe szablony, ale żeby z nich korzystać to trzeba zachować stopkę i coś tam jeszcze. Na firmową stronę to raczej nie wypadałoby najlepiej. To ma być przecież wizytówka firmy.

Mord

Posty: 6

 
Z tego, co wiem strony internetowe w Łodzi tworzy kilka firm. Najlepiej jest porównać ich oferty, a wówczas można wybrać tę, jaka jest do tego zadania najlepsza.

irek157

Posty: 27

 
Znajomy zamawiał nowoczesną stronę w Łodzi. Pamiętam, że firma tworzyła CMS i wszystko działało naprawdę bardzo płynnie. Dzisiaj u niego będę to podeśle namiary. Swoją stronę tworzyłem sam, ale to było bardzo dawno temu. Dzisiaj są inne standardy.

Czarek

Posty: 8