strony internetowe Zgierz, kogo polecicie ?

strony internetowe Zgierz, kogo polecicie ?

Nie wiem czy budować samemu stronę internatową czy dać to firmie? Koszty są duże czy nie? Nigdy tego nie robiłem.

Mikuśio

Posty: 2

 
Nie wiem czy chciałbym tracić czas na projektowanie stron skoro można to zlecić firmie, która o wiele lepiej się na tym zna. W większości przypadków tracimy jedynie czas i nic więcej. Nie o to przecież chodzi. Dajmy robić strony www komuś, kto się na tym zna lepiej niż my.

dagaaa5

Posty: 7

 
Jest mnóstwo darmowych programów do tworzenia stron internetowych, lecz nie chce mi się po nie sięgać. Znajomi bawili się w to kiedyś, a ostatecznie wybrali jakąś firmę, która tworzy strony internetowe w Zgierzu. Im zajęło to moment i mają problem rozwiązany. To jest faktycznie bardzo mnóstwo pracy.

Dziadek

Posty: 11

 
Pojedynczą stronę to można w chwile zrobić samemu. Opisujecie ofertę, dodajecie adres i telefon i po sprawie. Jeśli ma mieć więcej podstron, galerie, filmy i inne cuda to wtedy trzeba zgłosić się do firmy, jaka się tym zajmuje. Oni wykonają projekt o dużo lepiej.

Nimert56

Posty: 5

 
Jeśli toś chce zamówić stronę www w Pabianicach to firma http://icp.biz.pl jest w stanie pomóc. Mają strony wizytówki jak i mają sklepy internetowe. Zasadniczo mają dokładnie to wszystko, czego nam najniezwyklej trzeba.

syrena88

Posty: 18

 
Mam swoją stronę internetową od mnóstwo lat i jej nie zmieniam. Zrobiłem ją sobie sam i jestem z niej usatysfakcjonowany. Spróbujcie sami tworzyć najwyżej się nie uda, ale próbować warto.

eloop

Posty: 14

 
Nie ma własnej firmy, dlatego wydawanie na stronę internetową to nie dla mnie. Tworze sobie proste projekty sam i jestem zadowolony. Nie mam większych wymagań, dlatego na spokojnie mogą sobie z tym poradzić.

Marioleczka

Posty: 9

 
Ofert firm na projektowanie stron www w Pabianicach jest bardzo dużo. Ceny są bardzo różne. Wszystko będzie zależne od tego, jakie mamy wymagania. Chcemy mieć stronę nowoczesną z super grafiką? Trzeba przy niej dłużej posiedzieć, dlatego automatycznie przekłada się to na wyższe koszty jej wykonania.

dermuster

Posty: 7