busy do Holandii, kogo polecicie ?

busy do Holandii, kogo polecicie ?

Znacie firmę, która oferuje busy na trasie Polska Holandia? Zależy mi na busach bez przesiadek. Chce podróżować z dzieckiem, więc szukam wygodnego i bezpiecznego przejazdu.

merlo45

Posty: 3

 
My zawsze podróżowaliśmy autokarem, jednakże 2 lata temu skorzystaliśmy z usług firmy, która oferuje busy do Holandii i powiem wam, iż dziwie się sobie, iż mogłam tyle godzin wytrzymać w autokarze.

Miki

Posty: 10

 
Najlepiej to podać województwo, z którego chcesz jechać. Wiele firm oferuje bus do Holandii, jednak każda z nich wyjeżdża z określonych województw.

tasdefleja

Posty: 9

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak znaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z jakiego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

Klarka34

Posty: 7

 
Mogę polecić Ci bus do Holandii z tej firmy https://busholand.pl/. Jeżdżę z nimi od roku i nigdy nie było żadnego problemu. Możesz wziąć nawet większy bagaż, tylko najlepiej poinformować ich o tym fakcie telefonicznie przed podróżą. Można płacić w złotówkach i euro, zależy jak komu wygodnie.

Bankowy

Posty: 7

 
Najlepiej znaleźć firmę, która oferuje busy z Polski do Holandii. Autokarem ciężko się jedzie. Busy zatrzymują się na postoje na życzenie klienta. W autokarze często podróżuje około 40 osób, więc ciężko jest z postojami.

q-olek

Posty: 4

 
Busy do Holandii jeżdżą kilka razy w tygodni. Wszystko zależy od danej firmy. Najlepiej jest patrzeć opinie zamieszczone w internecie, a także portalach społecznościowych na temat firm.

Dresik

Posty: 4