Części do Sauer

Części do Sauer

Wysokiej klasy zamienniki do pomp hydraulicznych – gdzie zamawiacie? Chciałbym na początek zacząć od zamówienia w detalu ale w perspektywie na pewno będę chciał kupować większe ilości. Jeśli chodzi o marki to na pewno Sauer danfoss, Linde, Komatsu...tego typu by mnie interesowały.

Zdzichu

Posty: 4

 
Cylindry czy tłoczki to sam będę potrzebował za niedługo i pewnie kupię gdzieś w ciemno bo jeszcze nigdy takich części nie zamawiałem, także a nuż się uda i dobrze trafię.

WTFurdoin

Posty: 29

 
Nie za bardzo kojarzę gdzie co i jak jeśli chodzi o części do hydrauliki. Trudno mi znaleźć dobrego sprzedawcę jeśli chodzi o zamienniki do mojego auta, a tym bardziej w przypadku rzeczy do maszyn....

Kowalski

Posty: 8

 
Co człowiek to inna opinia na temat producentów części. Wszystko zależy pewnie od osobistych doświadczeń jakie się ma z daną marką. Jednemu podpasuje firma X, a drugi będzie twierdził że ich części do niczego się nie nadają.

Kruczek23

Posty: 14

 
W różnym tempie części się zużywają, ja widzę u siebie, że dopóki jak korzystam z maszyny to wszystko jest okej, ale w momencie jak moi pracownicy wsiadają na koparkę to te zużycie podzespołów jakby robi się szybsze.

johncena67

Posty: 12

 
Dużo części na stanie ma Hydromotor, a jeśli akurat czegoś nie mają w magazynie to zamawiają – trzeba trochę odczekać, ale warto bo cenowo i jakościowo wychodzi dużo korzystniej niż w innych firmach. Siedziba jest w Dębnie, na hydromotor.pl są telefony do nich do biura. Kontakt okej, dobre fachowe doradztwo, widać że ludzie tutaj wiedzą czym handlują, czują temat.

m4ddog

Posty: 29

 
Dobry zamiennik jak jest naprawdę w przemyślany sposób wyprodukowany to może być i lepszy niż oryginał, bo nie ma tych wad produkcyjnych, zawsze jak się robi coś – na podobę, to można niektórych błędów uniknąć zamiast powielać.

Facio

Posty: 14

 
Trzeba by porównać sobie oferty najlepiej u kilku różnych dostawców, importerów itp. i sprawdzić kto co sprzedaje i ile sobie życzy za te same części. Trochę czasu to zajmie takie sprwadzania, ale się opłaci.

wrrraak22

Posty: 12

 
Przymierzam się do zamówienia części do Linde i tak właśnie przeglądam różne oferty. Teraz tych dostawców jest całkiem sporo, ale jak z jakością, to nie wiadomo...

alibabuś45

Posty: 9