warsztat samochodowy w brzesku, która firma ?

warsztat samochodowy w brzesku, która firma ?

Witam. Z góry dziękuję za pomoc w znalezieniu dobrego serwisu klimatyzacji w Brzesku. To grubsza robota, bo klimatyzacja nie działa w ogóle. Auto kupione używane. Podobno nie działała już od dłuższego czasu.

Mnert67

Posty: 4

 
To adres rzetelnego serwisu z wymianą opon w Brzesku http://orionserwis.pl/pl/. Mają też wulkanizację. Osobiście jestem niezwykle usatysfakcjonowany z usług. Można umówić się online. Na stronie mają szansa rezerwacji na konkretny dzień i godzinę bez czekania. Doświadczona firma.

Wiśniak45

Posty: 10

 
Z reguły jest tak, że jednemu pomogą, a innemu nie. Też tak miałem. Kumpel polecił mi podobno bardzo dobrą auto naprawę w Brzesku, a ja jednak nie byłem usatysfakcjonowany naprawą. Wymyślili sto innych usterek i tak naprawdę kasy wydałem dużo więcej, niż miałem w planach. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę tu uczciwego mechanika.

TomekK

Posty: 12

 
W najlepszych auto naprawach w Brzesku są mega kolejki :D A na poważnie rzeczywiście do niektórych serwisów trudno się dostać. Można się jednak umawiać online na konkretny termin. W kilku miejscach widziałem taką możliwość.

Marioleczka

Posty: 12

 
Co do cen to też jest różnie. Najbardziej to chyba ceny wulkanizacji w Brzesku. Musiałem skorzystać i okazało się, że przepłaciłem. Ale to fakt, że nie szukałem długo. Pomoc potrzebna była natychmiast. Na przyszłość trzeba być po prostu bardziej ostrożnym i poświecić nieco czasu na zapoznanie się z opiniami.

Kitas

Posty: 12

 
No właśnie nie ma to jak oddać auto do sprawdzonej wulkanizacji. Miałem okazję korzystać w Brzesku z rzeczywiście dobrego serwisu. Dziś technologia pozwala na niezmiernie sporo, jeżeli chodzi o naprawy ogumienia.

on666

Posty: 13

 
A gdzie takie usługi są? Jestem zainteresowana, albowiem samodzielna wymiana oleju nie wchodzi w grę :) Jak coś, to napiszcie, gdzie w Brzesku można bez obaw korzystać z auto naprawy i serwisu. Poszukuję rzetelnego mechanika.

quwejt5

Posty: 13

 
Z reguły jest tak, iż jednemu pomogą, a innemu nie. Też tak miałem. Kumpel polecił mi podobno bardzo dobrą auto naprawę w Brzesku, a ja jednak nie byłem zaspokojony naprawą. Wymyślili sto innych usterek i tak faktycznie kasy wydałem wiele więcej, niż miałem w planach. Nie wiem, czy kiedykolwiek znajdę tu uczciwego mechanika.

Kitas

Posty: 11