Dobry serwis samochodowy Kraków

Dobry serwis samochodowy Kraków

Cześć, kto naprawia Hondę w Krakowie profesjonalnie? Chodzi głównie o sprawy z elektryką. Diagnostyka i naprawy w jednym miejscu właściwie obowiązkowa sprawa. Szukam kogoś uczciwego do długoterminowej współpracy.

Marioleczka

Posty: 9

 
Wytypuj twoim zdaniem najlepsze warsztaty, a później poproś o naprawę, np. drobnego elementu. Zobaczysz mniej więcej, w jaki sposób ludzie podchodzą do pracy. Robię tak od dawna i od razu widać, kto jakie ma podejście do klienta.

Kitas

Posty: 13

 
Najgorzej, że niektórzy mechanicy montują tanie zamienniki, a liczą za oryginały. Trzeba na to moim zdaniem bardzo uważać, bo można się później naciąć na jeszcze większe koszty serwisowania pojazdy.

aluś44

Posty: 11

 
Jak warsztat przyjmuje samochodowy dostawcze, osobowe, ciężarowe, maszyny budowlane, do tego ma części, własny dział holowania, doświadczenie, diagnostykę to warto iść i sprawdzić. Lojalność u mechanika się jednak opłaca, bo nikt jednak nie chce stracić klienta, szczególnie w tak konkurencyjnej branży.

misuuuop

Posty: 12

 
Lepiej od razu w warsztacie zamawiać części oryginalne do samochodu, bo serwisy z reguły charakteryzują się niższymi stawkami. Samodzielnie nigdy części nie kupuję, bo po prostu dla klienta indywidualnego się nie opłaca.

mario72k

Posty: 29

 
Prosta zasada współpracy z mechanikiem. Zawsze kompletuj rachunki, bo dzięki temu masz szansę na realizację ewentualnej gwarancji.

Yuri20

Posty: 16

 
Jak jesteś młody i nie masz za dużego doświadczenia z mechanikami to lepiej idź z kimś doświadczonym. Z reguły obsługa jest wtedy znacznie lepsza.

Zbyszek

Posty: 12

 
Skodę naprawiam w Auto Serwisie. Jeden z niewielu warsztatów w Krakowie, który działa w formacie 24. Do tego jest holowanie i mechanik odbiera telefon o 4 w nocy. Raz byłem na dłuższej tracie, samochód padł, a akurat z rodzinką wracaliśmy z wakacji. Pomogli, a i wycena normalna. Na pewno poniżej średniej branżowej w mieście i się wyrabiają z terminami.

Worms

Posty: 14

 
Zrób obowiązkowo dokładne zdjęcia samochodu przed oddaniem do mechanika, a później posprawdzaj, jeszcze na miejscu, czy wszystko się zgadza. Nie warto ryzykować dodatkowymi uszkodzeniami.

Iwona3

Posty: 11

 
Z tego względu, że dużo jeżdżę to mnie tylko mechanicy otwarci całą dobę interesują. Niestety niewiele takich serwisów samochodowych w Krakowie, a szkoda. Dobra przewaga nad innymi auto serwisami.

wiesław11

Posty: 11