lakiernia Gdynia, poszukuję

lakiernia Gdynia, poszukuję

Poszukuje warsztatu w Gdyni, który oferuje bardzo solidne naprawy blacharskie i lakiernicze. Kogo mi polecicie?

Joe

Posty: 5

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

aśkaoop

Posty: 6

 
Profesjonalnego mechanika samochodowego można znaleźć w Gdyni w firmie https://autodobrucki.pl/mechanika/. Dwa razy i nich byłem i za każdym razem było wszystko w jak najlepszym porządku. Polecam ten warsztat.

hubertus

Posty: 6

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wtedy bez problemów można u nich naprawiać, bo cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

mniszko

Posty: 4

 
Bez problemów można odszukać dużo warsztatów w Gdyni. Na pewno, z jakością napraw jest różnie, wobec tego trzeba się zagłębić w opinie osób, jakie tam były uprzednio.

eloop

Posty: 7

 
Dobrze przygotowany warsztat, który oferuje mechanikę samochodową w Gdyni zajmuje się blacharstwem, lakiernictwem i naprawami. Jeśli trafi się do takich specjalistów to wszystko dokładnie sprawdzą. Są w stanie wycenić szkodę dla ubezpieczyciela. Podstawią samochód zastępczy. Mają pełen zakres usług dla klienta.

Kitas

Posty: 14

 
Nigdy nie szukałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest łatwo się dzisiaj dostać do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie wcześniej i wtedy na czas się dostaniemy.

dziubek56

Posty: 12

 
Długo szukałem warsztatu samochodowego w Gdyni i nie było łatwo. Ostatecznie trafiłem na specjalistów i naprawdę się zajęli bardzo dobrze moim samochodem. Później podeśle Wam dane kontaktowe do tego warsztatu.

Dyduszek22

Posty: 7

 
Byłem u paru mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, iż jeżeli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma bardzo dobre opinie. Znaczące jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

gruszk56

Posty: 4

 
Mnie mechanicy z Gdyni bardzo pomogli. Myślałem, iż to koniec silnika, natomiast przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

HarHar2

Posty: 11