siatki na kontenery, dobry sklep ?

siatki na kontenery, dobry sklep ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o siatki do kontenerów. Czy polipropylen jest najlepszym materiałem? Może macie jakieś własne doświadczenie i możecie podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę? Z góry bardzo dziękuję.

mniszko

Posty: 11

 
A mam pytanie do użytkowników siatki na kontener, czy ona rzeczywiście jest tak odporna na warunki pogodowe? Takiego czegoś byśmy potrzebowali, ale musimy mieć pewność, że to naprawdę jakościowa odporna siatka.

Klarka

Posty: 22

 
Wśród oczek masz małe, średnie i duże. Ja wybrałem średnie. To taki uniwersalny rozmiar. Poza tym rzeczywiście zwróć uwagę na rozmiar siatki. Niby do pewnych kontenerów jest już konkretny, ale lepiej kazać sobie dociąć na wymiar. Jak masz zamiar użytkować siatkę na kontener codziennie, można zamówić ją z dodatkowymi wzmocnieniami.

Oct714

Posty: 34

 
Tanie, ale dobrej jakości siatkę na kontener można kupić tutaj https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Dużo dobrego piszą w opiniach. Ja też nie narzekam na jakość zakupu.

bmw316

Posty: 27

 
Pamiętaj o zakupie siatki do kontenera na wymiar. Jeśli kupujesz siatkę dokładnie dopasowaną do konkretnego zastosowania, to jest wtedy najskuteczniejsza. Ogólnie bardzo polecam to rozwiązanie.

Dziadek

Posty: 12

 
Tak jest polipropylenowe siatki są najlepsze. Ten rodzaj siatek do kontenerów jest naprawdę udany. Nie widzę w sumie innej możliwości, jeśli chodzi o sposób na zabezpieczenie towarów w transporcie. Poza tym przydają się w magazynie do grodzenia przestrzeni i ochrony towarów na regałach.

21gregorek

Posty: 25

 
Nie zamierzam nabyć byle której siatki do kontenerów, bo mam w planach poważną inwestycję. Napiszcie coś na temat polipropylenu. Za co uważacie go za stosowny materiał. Piszą producenci, a mnie chodzi o opinie. Z góry bardzo dziękuję za każdą opinię.

labuh

Posty: 4