kosmetyka samochodowa w Łodzi, gdzie polecicie ?

kosmetyka samochodowa w Łodzi, gdzie polecicie ?

Interesuje mnie auto detailing w Łodzi w jakieś firmie, co naprawdę się na takim zabiegach kosmetycznych zna.

muzyczny55

Posty: 1

 
Mnie powłokę ceramiczną w Łodzi nakładała na auto firma http://www.dk-detailing.pl i jestem bardzo zadowolony. Pracują tam osoby, które mają naprawdę bardzo duże doświadczenie, dlatego wszystkim ich mogę polecić.

Worms

Posty: 2

 
Na razie mnie nie stać na takie zabiegi, dlatego pozostaje z tym, co mam. Myje lakier i czasami udaje mi się go nawoskować. Może w przyszłości coś pomyślę o powłoce.

franek_00

Posty: 18

 
Byłem w takiej firmie i pytałem jak to wszystko wygląda. Dla mnie to jest trochę za drogie, dlatego nie skorzystałem, ale jak ktoś ma w miarę nowy albo w ogóle nowy samochód to myślę, że warto o lakier zadbać. Później takie auto jest o wiele łatwiej odsprzedać, bo Polacy lubią jak lakier jest piękny i błyszczący.

Fanatyk

Posty: 4

 
Ofert znajdziemy bardzo dużo, ale trzeba samochód oddać do specjalistów, bo tylko wtedy można będzie uzyskać najlepsze możliwe efekty. Bez tego nic się nie zrobi, bo można zepsuć powłokę lakierniczą i wtedy dopiero będą z tego koszty naprawy.

AloBalo

Posty: 3

 
Byłem w takiej firmie i pytałem jak to wszystko wygląda. Dla mnie to jest troszkę za drogie, zatem nie skorzystałem, ale jak ktoś ma w miarę nowy albo w ogóle nowy samochód to myślę, iż należałoby o lakier zadbać. Potem takie auto jest o wiele prościej odsprzedać, bo Polacy lubią jak lakier jest piękny i błyszczący.

dominikk5

Posty: 8

 
Ceramiczną powłokę można nakładać na każdy lakier, ale efekty będą zależne od tego, w którym jest stanie. Jeśli jest skorodowany albo mocno porysowany to cudów nie ma.

Miki

Posty: 4

 
Trzeba sprawdzać różne oferty i wtedy wybrać taką firmę, która jest bardzo doświadczona. W ten sposób można się spodziewać najlepszych efektów. Im więcej oczekujemy tym lepsza firma powinna lakierem w aucie się zająć.

Zbyszek

Posty: 12