Strona główna > Biznes i Ekonomia > Przeprowadzki > przewozy do Niemiec, proszę o pomoc

przewozy do Niemiec, proszę o pomoc

przewozy do Niemiec, proszę o pomoc

Znacie może jakąś firmę, która zajmuje się wyjazdami busami do niemiec i nie ma zbyt wysokich cen? Nie wiem jeszcze dokładnie, kiedy jadę, dlatego byłoby dobrze gdyby taki transport organizowali kilka razy w tygodniu.

BrumBrum2

Posty: 1

 
Jeśli jedzie się w kilka osób to samochodem może wyjść taniej. Tylko, że to uciążliwe tym bardziej, jeśli jedzie się gdzieś daleko aż pod francuską granicę. Osobiście wolę wybrać busa.

ChosenOne

Posty: 7

 
Zajrzycie na stronę https://www.beatabus.pl/przewozy-osobowe-do-niemiec/, bo podobno ta firma od wielu lat zajmuje się przewozami do Niemiec. Jeśli oferta jest dla Was odpowiednia to skontaktujcie się z nimi i zarezerwujcie jakiś wolny termin.

alilcjaa

Posty: 6

 
Jeżeli jedzie się w kilka osób to samochodem może wyjść taniej. Tylko, że to trudne tym niezwyklej, jeżeli jedzie się gdzieś daleko aż pod francuską granicę. Osobiście wolę wybrać busa.

wujekB

Posty: 5

 
Warto dokładnie sprawdzać taką firmę. Chodzi o to, których zatrudnia kierowców. Polegając na kimś, kto ma niezwykle porządne opinie wiemy, że na miejsce dotrzemy szybko, natomiast co ważniejsze bezpiecznie i to powinno być najważniejsze, jeśli szukamy firmy od przewozów osób.

aliotos

Posty: 4

 
Korzystałem wiele razy z busów do niemiec z pomorskiego i zawsze docierałem na czas gdzie chciałem. Warto dokładnie sprawdzić czy firma oferuje usługi door to door, bo wtedy odbierają pasażerów spod domu.

FFelxus

Posty: 19

 
Poprzez kilka lat jeździłem busem do Niemiec. Firmy wybierałem niezwykle różne. Jeśli chodzi o samą jazdę to bywało z tym różnie. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej wybierać opcję droższą, natomiast przynajmniej jest do naszej dyspozycji klimatyzowany samochód i wygodne fotele. Na długą podróż jest to naprawdę niezwykle ważne.

ZaNK3R

Posty: 2

 
Mnóstwo razy jechałem busem do Niemiec i nigdy nie było żadnych problemów. Pojazdy były komfortowe, dlatego nawet daleka jazda nie była dla mnie problemem. Warto sobie to wszystko zbadać zanim będziemy jechać z taką firmą. Można do nich zadzwonić albo można zbadać, co mają na swojej stronie internetowej.

Intro_69

Posty: 21

 
Przez kilka lat jeździłem busem do Niemiec. Firmy wybierałem bardzo różne. Jeśli chodzi o samą jazdę to bywało z tym różnie. Z własnego doświadczenia wiem, że lepiej wybierać opcję droższą, ale przynajmniej jest do naszej dyspozycji klimatyzowany samochód i wygodne fotele. Na długą podróż jest to naprawdę bardzo ważne.

wieciek

Posty: 15

 
Trudno będzie odszukać tańszy transport niż busami. Teraz ceny paliwa są tak wysokie, iż samodzielna jazda nie ma żadnego sensu. Bus będzie o sporo tańszy, a nawet szybszy.

wolnomuur

Posty: 9