kosmetyka samochodowa łódź, oferta

kosmetyka samochodowa łódź, oferta

Interesuje mnie auto detailing w łodzi od firmy, która naprawdę wie jak to wszystko robić. Jeśli korzystaliście z usług takiej firmy i jesteście bardzo zadowoleni to dajcie mi znać, a chętnie się sam do nich zgłoszę.

Mariusz

Posty: 2

 
Wybrałem firmę, jaka zajmuje się kosmetyką samochodową w Łodzi ze strony http://dollarcar.pl i jestem zadowolony. Wykonali zadanie bardzo dobrze, a samochód wygląda jak nowy. Zobaczymy jak długo efekt się utrzyma?

labuh

Posty: 11

 
Ofert od różnych firm jest dużo. Nie ma, co wybierać kogoś, kto jest bez doświadczenia i dopiero się uczy. Tutaj trzeba stawiać na pierwszym miejscu kogoś, kto ma bardzo duże doświadczenie, a wtedy uzyska się najlepsze efekty. Lepiej zapłacić więcej i mieć super efekt końcowy.

Warszawiak

Posty: 7

 
Z tego, co wiem to usługi nie są już takie drogie. Teraz takie powłoki i woski są bardziej spopularyzowane, dlatego można to zrobić naprawdę tanio. Trzeba tylko wybrać firmę, która solidnie do tego podchodzi.

Qwumer56

Posty: 4

 
Jest firma oferująca kosmetykę samochodową w Łodzi i rzeczywiście znają się na swojej pracy. Byłem u ich kilka razy i jestem usatysfakcjonowany. Zaraz znajdę Wam namiary na nich to możecie zadzwonić i umówić się na wizytę.

Sarenka

Posty: 13

 
Pamiętam, że znajomy miał powłokę ceramiczną w Łodzi nakładaną na lakier i był niezwykle zaspokojony. Nie widziałem jeszcze tego auta, natomiast on mówił, że błyszczy się jak nowe. Lakier w samochodzie miał już wyblakły, zatem myślę, że dobrze zrobił. Na razie sam się jeszcze na takie usługi nie zdecydowałem.

Riko64

Posty: 7