ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, proszę o pomoc

ile czasu na przerejestrowanie pojazdu, proszę o pomoc

Ktoś orientuje się jak wygląda rejestracja pojazdów? Zastanawiam się do ilu dni mogę zarejestrować pojazd, bo nigdy wcześniej tego nie robiłem. Nie chce też płacić jakiś kar, bo dodatkowe koszty są dla mnie zbędne.

dermert

Posty: 2

 
Na nieszczęście rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, że świecie trzeba się ustawiać żeby się tam pozyskać, natomiast nie ma na nieszczęście innego wyjścia.

misuuuop

Posty: 8

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie kupienia samochodu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, iż jeżeli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Dzidzia

Posty: 15

 
Nic się nie zmieniło, bo ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w niektórych miastach wcale nie będzie nam łatwo się tego terminu trzymać. Kolejki są bardzo duże, dlatego trzeba od razu po zakupie umawiać termin przerejestrowania.

Wraczki333

Posty: 4

 
W łatwy sposób można zbadać ile macie czasu na rejestracje samochodu, albowiem na stronie https://www.terminnarejestracje.pl jest specjalny licznik. Wpisuje się datę kupna i już.

labuh

Posty: 5

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

enriquess

Posty: 8