Skup aut za gotowkę

Skup aut za gotowkę

Czy jest możliwość zamiany samochodu na inny samochód w jakimś skupie, może w Łodzi? Jak jest jakaś osoba, która już przeprowadziła podobną operację to bardzo proszę o kontakt, ewentualnie podzielenie się krótko historią.

45-YYY

Posty: 2

 
Zapytaj, czy wszystkie marki skupują, bo to nie jest zawsze takie oczywiste i czy akceptują jakieś uszkodzenia. Ewentualnie wykorzystaj jakieś usługi auto detailingu i zrób dobre zdjęcia. To daje pewną przewagę przy sprzedaży.

klimmm1

Posty: 19

 
Zastanów się, czy zamiana samochodu Ci się bardziej nie opłaci, bo można się dogadać najczęściej z komisem. A muszą utrzymywać zadbane pojazdy, bo szybko reputacja spada. Raczej trzeba osobiście ogarniać, bo konkurencja hejtuje się najczęściej, więc trudno mówić o maksymalnej wiarygodności.

Różyczka

Posty: 10

 
Żeby 90% ceny rynkowej dostać to musisz praktycznie nowy samochód oddać. Najczęściej trochę mniej, ale najlepiej współpracować ze skupami otwartymi na negocjacje.

TomekK

Posty: 3

 
Płacą gotówką i to całkiem nieźle za samochód https://najlepszyskupaut.pl/. U mnie to było 85% wartości rynkowej, aż się zaskoczyłem. Różnicę pewnie i tak bym wydał na płatne ogłoszenia i straciłbym jeszcze czas na szukanie ludzi. Nie ma sensu, lepiej od razu iść do skupu.

marcel65

Posty: 18

 
W skupie wyciągniesz maksymalnie do 90% wartości rynkowej, ale najczęściej nie jest tak idealnie. Trzeba się zgodzić na nieco inne stawki, ale i tak uważam korzystne.

alujas

Posty: 11

 
Absolutnie na żadne przelewy od skupów się nie zgadzaj. Tylko gotówka do ręki, nic innego nie wchodzi w grę nawet.

Miki

Posty: 6

 
Tak, to nie jest przekombinowany skup i bardzo łatwo umówić się na spotkanie. Terminowo się wywiązują i gwarantują gotówkę, a nie tak, jak niektóre skupy przelew z opóźnieniem.

namok

Posty: 5

 
Raz przeżyłem samodzielną sprzedaż samochodu i nigdy więcej. Tylko skup, bo jest większy profesjonalizm i zrozumienie potrzeb.

mniszek67

Posty: 3

 
To prawda, że to jeden z najdłużej działających skupów i de facto komisów na krajowym rynku. Dość solidna ekipa, nie robią klientom na złość, tylko otwierają się na negocjacje.

deksta84

Posty: 20