siatki na kontenery, która firma ?

siatki na kontenery, która firma ?

Witam serdecznie. Chciałbym kupić zabezpieczającą siatkę do transportu. Dokładnie chodzi mi o siatkę do kontenera. Jaki materiał wybrać, żeby był odporny na przetarcia, bo siatka będzie stale użytkowana. Z góry dziękuję.

Dziadek

Posty: 11

 
A co sądzicie o gęstej siatce do kontenera? Czy taka będzie dobrym uniwersalnym rozwiązaniem? Nie do końca jestem pewien, co jeszcze będę w ten właśnie sposób transportował, dlatego chciałbym zamówić siatkę, która sprawdzi się w każdym wypadku.

pawel253

Posty: 14

 
Jeżeli chcesz kupić siatkę do kontenera, to sprawdź, z jakiego materiału jest zrobiona. Najlepsze siatki to polipropylenowe lub polietylenowe. Obydwa tworzywa są odporne na uszkodzenia, obciążenia itp. czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Do gruzu i złomu będzie się jednak bardziej nadawała siatka żyłkowa z polietylenu.

gruszk45

Posty: 16

 
Są skuteczne, zatem my również używamy takich siatek na budowie. To prawda, iż polipropylen jest najlepszym tworzywem. Nie ma co kombinować i szukać na siłę innej siatki do kontenera. Polecam, bo znam produkt :)

Marioleczka

Posty: 11

 
Też jestem zadowolony z jakości siatek PP. To zabezpieczenie, które jest solidne na wiele lat. Na hali przemysłowej jak znalazł. Myślę, że polipropylenowe siatki sprawdzają się równie dobrze jako siatki do kontenerów.

nauczka5

Posty: 4

 
Kontenerowe siatki to naprawdę wybornej jakości zabezpieczenia. Sam miałem dylemat, co wybrać. Pytałem osób, jakie znają się na rzeczy. Polecono mi polipropylenową siatkę na kontener, bowiem taka jest najlepsza ze względu na odporność na uszkodzenia i substancje chemiczne.

piehoot

Posty: 25

 
Też czytałem sporo o siatce na kontener i raczej jestem za. Mam tylko pytanie o wymiary. Czy mają zazwyczaj stałe rozmiary, czy można zamówić własny rozmiar. Z tego typu siatki chciałbym też zrobić ogrodzenie, więc od razu kupiłbym więcej.

tadziu47

Posty: 16

 
Siatki na kontenery nie są drogim rozwiązaniem. Uważam, że jest to rozwiązanie na wiele lat, bo polipropylen czy polietylen to solidne materiały. Od kilku lat użytkujemy siatki PP. Świetna jakość. Polecam.

Lopez58

Posty: 17

 
W sklepie internetowym https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery oferują siatki na kontenery wymiar. Bardzo korzystne rozwiązanie. W innych kupisz siatki już o dokładnej konfiguracji. Tu sam ustalasz wszystko. Mnie się ta opcja bardzo spodobała, bo dopasowałem siatki pod kątem konkretnych towarów itd.. :) Polecam.

DobreSlowo

Posty: 12

 
Najtaniej można kupić siatki do kontenerów online. W sklepach internetowych niesłychanie w wielu przypadkach są promocje. Taka inwestycja jest niesłychanie opłacalna. W przypadku transportu chyba nie ma lepszej.

Marko

Posty: 10