siatki do transportu, poszukuję

siatki do transportu, poszukuję

Witam. Jakie siatki kontenerowe polecacie? Szukamy jakiegoś sprawdzonego rozwiązania, żeby mieć pewność, że będzie na lata. Podobno polipropylenowe siatki są bardzo w porządku.

muzyczny55

Posty: 9

 
Spoko są też siatki do busa. Można profesjonalnie wykonać takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz kupić tego typu siatki, to najlepiej przez internet. Można w ten sposób kupić taniej mieć pewność, że płacisz za dobrą jakość.

tigra32

Posty: 13

 
Pewnie, że tak najlepiej. W zasadzie nie polecam kupowania siatki na kontener czy innej transportowej byle gdzie. U producenta masz pewność co do właściwej jakości. Cenowo też zapewne jest taniej niż w sklepach.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Siatki na przyczepki możesz zakupić tutaj https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkinaprzyczepki-przyczepy. Mają całkiem okej ceny i dlatego polecam. Jestem usatysfakcjonowany z obsługi :)

dermert

Posty: 18

 
To zależy, do czego potrzebujesz takich siatek samochodowych. Są rzeczywiście różne, zatem najpewniej będzie uderzyć do sklepu i dopytać. Lecz naturalnie, iż sprzedawane są z takimi elementami, żeby można je było w prosty sposób zamontować.

hihihot

Posty: 22

 
Fajnie też, że te siatki na palety są odporne na warunki atmosferyczne. Wcześniej korzystaliśmy z gorszej jakości. Bez porównania. Jak widać polipropylen jest właściwym wyborem. Mam nadzieję, że te posłużą nam przez długo. Z siatek korzystamy każdego dnia, więc koniecznie musieliśmy się wyposażyć w coś zupełnie jakościowego.

Franuś

Posty: 31

 
Najlepiej kup siatki na motory. To naprawdę wykwalifikowany sposób na zabezpieczenie w transporcie. To są niesłychanie wytrzymałe siatki. Produkowane z solidnych tworzyw, są elastyczne, a więc bez problemu zabezpieczysz motocykl na naczepie. Osobiście korzystam z takich przy transporcie mebli, które też są uciążliwe ;( i sprawdzają się bardzo dobrze.

wigry00

Posty: 12