gdzie zamawiacie opony

gdzie zamawiacie opony

Gdzie kupujecie teraz opony? Chciałbym jeszcze przed nowym rokiem zdążyć z wymianą. Może jakieś niszowe marki? Chodzi oczywiście o samochody ciężarowe.

grzelu11

Posty: 3

 
Ewentualnie regenerowane opony można rozpatrzyć, ale sam nie wiem. Niby sporo argumentów za, ale zawsze stawiałem na oryginalne, nowe i się nie zawiodłem. Przynajmniej bieżnik widać po przejechaniu masy kilometrów.

babuś45

Posty: 4

 
Akurat na Podkarpaciu jeden z najpopularniejszych sklepów internetowych z ogumieniem to www.sklep.res-tires.pl i przy okazji prowadzą szybki serwis mobilny. Wymieniają i naprawiają ogumienie. Kontakt nawet w soboty, generalnie do dość późnych godzin, więc polecam. Przydaje się czasami taka specjalistyczna wiedza. Marki właściwie wszystkie do dyspozycji.

pawel253 

Posty: 5

 
Dzięki za wskazówkę. Wstępnie przejrzałem i się skontaktowałem. Bezkonkurencyjne ceny i dość niezłe zaopatrzenie. Mam nadzieję, że szybko wyślą, bo pilnie potrzebuję nowych opon.

Mord

Posty: 6

 
Mam swój test. Jak opona nie pływa, kiedy śnieg spadnie to się jej trzymam. Wiele marek niestety tego prostego testu nie przechodzi. Sami pewnie wiecie, o czym mówię.

Michaś

Posty: 6

 
Przejechałem się kilka razy na klejonych używanych oponach. Już zaczynają się powoli kombinacje na tym rynku, dlatego wolę za oryginalną zapłacić i mieć gwarancję. Nie ma sensu oszczędzać za bardzo w tym momencie. '

Klakier

Posty: 4

 
Bardzo dobrze mi podpowiedzieli i myślę, że mają takie kategorie opon, które spokojnie rywalizują nawet z używanymi, jeżeli chodzi o cennik. Można znaleźć pod budżet i nawet zlecić montaż na Podkarpaciu, więc to naprawdę spory plus.

syrena88

Posty: 10

 
Kiepskie opony to i kiepska geometria i pogorszenie parametrów jazdy. Ja sobie tego nie wyobrażam na co dzień.

pawel253

Posty: 18

 
Radialne opony to jeszcze krótka historia. Zaledwie 60 lat na rynku, więc ogumienie ciągle się udoskonala. Kierowcy mają wrażenie, jakby postęp technologiczny się zakończył, a to nie jest do końca prawda.

Black_Riot

Posty: 7

 
Nowa seria Continentala nieźle się u mnie sprawdza. Zrobili większą odporność na wyszczerbianie i to się sprawdza. Akurat dobre ogumienie na polskie, dziurawe drogi. Może trochę mniej niż w ostatnich latach, ale jednak.

Black_Riot

Posty: 10