siatki na kontenery, gdzie ?

siatki na kontenery, gdzie ?

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem. Potrzebne mi jakieś solidne zabezpieczenie towarów w transporcie. Myślałem o siatkach do kontenerów, bo są podobno solidne i najlepsze na długie trasy. Co sądzicie?

Jacuś

Posty: 6

 
Polipropylen jest także odporny na wpływ substancji chemicznych. To właśnie dlatego siatka na kontener nadaje się do zabezpieczania odpadów i materiałów pobudowalnych. Też taką właśnie polecam.

ewentin

Posty: 30

 
Lepszego sposobu na bezpieczny transport nie ma. Tyle, iż kupując siatki na kontenery, należy pamiętać o stosownym doborze parametrów. Wielkość też ma znaczenie. Najlepszy jest elastyczny polipropylen, który jest dodatkowo odporny na wpływ warunków atmosferycznych. Polecam, ponieważ już zdążyliśmy się przekonać, iż to wspaniała jakość siatek.

wujekB

Posty: 15

 
To jest sprawdzony polski producent siatek do kontenerów http://bagan.com.pl/siatki-na-kontenery. Właśnie tutaj dokonywaliśmy już kilka razy zakupu. Nie tylko siatki do transportu, ale też na budowę. Polecam.

Nikotymmm

Posty: 6

 
Ale gdzie najlepiej takie siatki do kontenerów kupić? Nie zależy mi na oszczędnościach, ale na najwyższej jakości, bo transport ma być na dość długiej trasie. Muszę być pewny, że po drodze nic złego się nie stanie.

wrrraak22

Posty: 5

 
Siatki polipropylenowe dopasowują się kształtem do zabezpieczanego ładunku, więc zawsze są odpowiednie do każdego typu. Polecam z własnego doświadczenia. Zabezpieczające siatki do kontenerów kupiłem prosto od producenta, dzięki czemu nie zapłaciłem dużo i mam jakość :)

Madzia

Posty: 6

 
A jeżeli już znalazłem się na forum, to spytam. Jaki materiał będzie najlepszy na siatki do kontenerów? Widziałem, iż producenci produkują siatki polipropylenowe oraz polietylenowe. Mam dylemat, a muszę właśnie coś takiego fachowego wybrać. Jak coś, to czekam na info.

pawel-2910

Posty: 10

 
Lepszego sposobu na bezpieczny transport nie ma. Tyle, że kupując siatki na kontenery, należy pamiętać o odpowiednim wyborze parametrów. Wielkość też ma znaczenie. Najlepszy jest elastyczny polipropylen, który jest dodatkowo odporny na wpływ warunków atmosferycznych. Polecam, ponieważ już zdążyliśmy się przekonać, że to świetna jakość siatek.

Hihi_WWW

Posty: 13