Chiptuning Łódź

Chiptuning Łódź

Czy mieliście usuwany filtry DPF/FAP i czy jest faktycznie poprawa jeśli chodzi o spalanie?

radek

Posty: 7

 
Po chiptuningu ekologia trochę siada i na pewno emisja spalin rośnie w większości przypadków. Z tego powodu trzeba rozsądnie podchodzić do generowania maksymalnej mocy, bo można sobie zaszkodzić przy dalszym serwisowaniu.

mnichh-1

Posty: 27

 
Trzeba uważać na modyfikację w starszych modelach samochodów, bo faktycznie moc sobie zwiększysz, ale przez to ograniczysz trwałość. Większość producentów wprowadza podzespoły zoptymalizowane do konkretnej mocy. Trzeba zatem do chiptuningu uważnie podchodzić.

jesika

Posty: 9

 
Ecotuning jest dobry, bo to specjalizacja, w której możesz obniżyć realnie zużycie paliwa. W tych czasach gdy cena diesla to już prawie 5 zł to kluczowa kwestia.

wersacze4

Posty: 6

 
Dobrego człowieka od chiptuningu rozpoznasz po tym, że przykłada się do analizy fury, a nie od razu przechodzi do modyfikacji elektronicznych.

Black_Riot

Posty: 11

 
Wiem, że funwarechiptuning.pl dają gwarancję na chiptuning. Bardzo rzadko spotykana sprawa, więc ludzie znają się na rzeczy. Dodatkowo dostajesz raport diagnostyczny przed i po.

hertinho

Posty: 7

 
Turbosprężarka to taki element w samochodzie, który jednak łatwo się zużywa, więc warto tutaj większą uwagę na tuning poświęcić. Może się zwrócić w długoterminowych kosztach eksploatacji.

fruster

Posty: 26