Holowanie A1, sprawdzona firma ?

Holowanie A1, sprawdzona firma ?

Witam. Chciałbym zapytać czy funkcjonuje jakaś sprawdzona pomoc drogowa a1, którą możecie polecić?

Jacuś24

Posty: 10

 
Bardzo wielu osobom wydaje się, że pomoc drogowa a2 tylko ściąga z klientów możliwie największe pieniądze. W rzeczywistości takie usługi są dość kosztowne. Wystarczy przytoczyć fakt, iż laweta kosztuje dość sporo, a więc przewożenie samochodów za jej pomocą także nie jest bardzo tanie.

tomeix

Posty: 11

 
Gdy w rachubę wchodzi holowanie a1 to rekomenduję wybór tego przedsiębiorstwa: http://www.pomocdrogowaa1a2.pl. Jestem pewien, że nie rozczarujecie się, gdy wybierzecie właśnie ich usługi. Sprawdźcie sami :)

Sarenka

Posty: 16

 
Raz przydało mi się holowanie a1, gdy mój samochód odmówił posłuszeństwa. Przyznam szczerze, że za usługę nie zapłaciłem jakoś przesadnie dużo, więc byłem zadowolony.

Madzia

Posty: 14

 
W moim przypadku holowanie a2 było niezbędne, ponieważ mój samochód miał dość poważne problemy. Na szczęście wykonałem jeden telefon, a pomoc drogowa pojawiła się bardzo szybko :)

wigry00

Posty: 26

 
Dwa razy po przypadkach była potrzebna mi autolaweta a1, którą byłem w stanie zamówić w niezmiernie krótkim okresie. Mogę polecić takie rozwiązanie, bo po prostu różne nie istnieje. Uszkodzony pojazd musi trafić na lawetę :)

Kleooo6

Posty: 20

 
Dwa razy po wypadkach była potrzebna mi autolaweta a1, którą byłem w stanie zamówić w bardzo krótkim czasie. Mogę polecić takie rozwiązanie, bo po prostu inne nie istnieje. Uszkodzony pojazd musi trafić na lawetę :)

dumser56

Posty: 11