korekta lakieru Kraków

korekta lakieru Kraków

Drobne zarysowania na lakierze, gdzie się takie rzeczy usuwa? Myślałem, żeby to zrobić samodzielnie, ale to chyba głupi pomysł. Powiedzcie gdzie można podjechać, aby to zrobić? Ważne jest dla mnie solidne wykonania, żebym nie musiał się o auto martwić.

tubbytimmy1

Posty: 5

 
Wysoka jakość kosmetyków samochodowych w myjniach powoduje, że samochód tam umyty wygląda całkiem inaczej niż auto umyte w domowych warunkach. Warto o tym pamiętać i raz na jakiś czas wykonać kompleksowe czyszczenie naszego samochodu.

propek1

Posty: 11

 
Dla mnie osobiście Okami z ul. Gromadzkiej. Wykonuję u nich kilka razy i zawsze wyjeżdżam zadowolony. Jak ktoś tam do nich pojedzie i zobaczy jak wygląda myjnia to jestm przekonany, że będziecie to miejsce odwiedzać.

mew soncz7777

Posty: 9

 
Zdecydowanie warto dbać o samochód, zwłaszcza jeżeli posiadamy go od nowości, w takiej sytuacji jeżeli będziemy go za jakiś czas sprzedawać osiągniemy zdecydowanie lepszą cenę.

namok

Posty: 26

 
Dbanie o samochód to jak dbanie o siebie. Co prawda zdarzają się wypadki, mi dzieciaki kiedyś sok rozlały na tylnej kanapie, nie zauważyłem i zrobiła się trudna plama. Udało się na szczęście usunąć.

pawel253 

Posty: 11

 
Ostatnio kupiłem samochód, który widać, że co jakiś czas był na aut spa. To widać od pierwszego wejścia do samochodu, czysto aż miło. Zdecydowanie będę to kontynuował.

Ralphy

Posty: 17

 
Dobre wyczyszczenie wnętrza swoje kosztuje, ale jeżeli zrobi to specjalista wysokiej klasy, to czasami trudno poznać wnętrze swojego samochodu. Warto z całą pewnością raz na jakiś czas zainwestować w takie SPA dla samochodu.

Marioleczka 

Posty: 5

 
Jak szukacie dobrej ekipy to zwracajcie uwagi na detale. Bardzo ważnym elementem jest to, aby dokładnie zadbali o każdy element w naszym samochodzie.

grzes3345

Posty: 19