bus polska holandia, sprawdzona firma ?

bus polska holandia, sprawdzona firma ?

Cześć. Może dysponujecie wiedzą, z jak dużą częstotliwością wyjeżdżają busy do Holandii? Pytam, ponieważ nie mam świadomości czy będę mógł perfekcyjnie zaplanować wyjazd :)

Marko

Posty: 10

 
Zawsze denerwowało mnie to, gdy na przystanku czekałem na bus polska holandia. Na szczęście okazało się, iż w okolicach mojego miejsca zamieszkania działają przedsiębiorstwa, które są w stanie zaproponować przewóz “od drzwi do drzwi”. Skorzystałem z usług jednej z takich firm - jest bardzo OK.

Adi666

Posty: 12

 
Moim zdaniem bus Polska Holandia, z którego powinniście być w 100% zadowoleni plasuje się w ofercie tej firmy: lider-bus.pl. Sprawdźcie ich, niezwykle polecam! :)

Oct714

Posty: 16

 
Nie ma uniwersalnej recepty na to, aby znaleźć bezdyskusyjnie najlepsze busy polska holandia. Niesamowicie dużo zależy od tego, na jakim obszarze poszukiwania podejmuje klient. W bardziej preferencyjnych cenach potrafią być dostępne przejazdy w obie strony :)

mniszko

Posty: 8

 
Nie mam zielonego pojęcia, ile kiedyś płaciłem za bus polska holandia, aczkolwiek orientuję się, jakie ceny obowiązują dziś. Nieraz wystarczy 180-200 pln, aby trafić do Holandii :)

ksyhoo

Posty: 24

 
Wydaje mi się, iż powinniście poszukać przewoźnika, który działa wyłącznie na terenie Waszego województwa. Dzięki temu pojedziecie od razu do Holandii, a nie będziecie krążyć po kraju zbierając kolejnych podróżnych. To moja dobra rada na podstawie doświadczeń :)))

bjebeee

Posty: 18