Jaka firma zajmuje się hurtem kory ogrodowej ?

Jaka firma zajmuje się hurtem kory ogrodowej ?

Będę potrzebował dużej ilości kory sosnowej. Może znacie jakiegoś dobrego producenta, który ma wysokiej jakości korę. Zależy mi żeby była to czysta kora, bez domieszek. Jak gdzieś kupujecie i jesteście zadowoleni, dajcie namiary. Dzięki.

Wariat

Posty: 11

 
Szanuję tego producenta kory. Od lat posiadam z nim stały kontakt i jestem bardzo zadowolony ze współpracy, dostawa. Wszystko jest ok, można korzystać.

wom_ww

Posty: 14

 
Bądź co bądź i tak nie ma na co narzekać. Bowiem ten rodzaj ściółki, jak kora sosnowa to najtańsza propozycja na rynku. Są naturalnie inne, lecz kora sosnowa zasługuje na gigantyczne uznanie w naszych ogrodach. Polecam.

labuh

Posty: 18

 
Dla mnie też było ważne znaleźć taniego producenta kory ogrodowej, bo potrzebuję jej w sezonie w stosunkowo dużych ilościach. Nie narzekam na tego producenta, bo rzeczywiście można u niego liczyć na całkiem dobrą ofertę. Ale ogólnie zależało mi również na jakości, tutaj jest dobra, więc korzystam.

Różyczka

Posty: 22

 
Jak zależy wam na perfekcyjnej jakości kory sosnowej luzem to polecam to miejsce http://www.kora-ogrodowa.net. Od lat tam kupuję i zawsze chwaliłem sobie ich ofertę.

edyta123

Posty: 15

 
Jak podejmiesz długofalową współpracę, to myślę, iż nawet dadzą ci upust na stałe. Ja kupuję korę sosnową luzem i nieregularnie tak więc nie korzystam z promocji, natomiast i tak nie jest drogo.

Iwona3

Posty: 28

 
Chyba tak jest w większości ofert, że dowóz przy dużych ilościach od producenta kory sosnowej masz gratis.

Acclaim

Posty: 21

 
Jeśli ten producent kory w Bydgoszczy zasługuje na uznanie, to skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję za polecenie i opinię. Na rynku jest teraz ogromna ilość takich ofert więc, jak się ktoś nie zna, to rzeczywiście trudno jest o rozeznanie. Jeszcze raz dziękuję.

Nabavoimb

Posty: 31