Sadzonka borówka amerykańska, gdzie warto ?

Sadzonka borówka amerykańska, gdzie warto ?

Jeżeli znacie jakiegoś dobrego, sprawdzonego producenta jodeł kaukaskich chodzi mi o sadzonki, to z góry dziękuję za polecenie. Fajnie byłoby, gdybyście podesłali jakieś konkretne opinie. Chodzi mi o sadzonki do ogrodu.

Złoty

Posty: 10

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, natomiast chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

gruszk45

Posty: 16

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, ale chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

wisła1905

Posty: 24

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną niezmiernie wysokie mimo iż to warunki ogrodowe.

gumert

Posty: 20

 
To super hurtownia, z dobrymi cenami i wysokiej jakości sadzonkami krzewów ozdobnych http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_magnolie_krzewy_ozdobne.php. Polecam.

Kamil87rak1

Posty: 24

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Wariat

Posty: 21