Posnet Mobile, poszukuję !

Posnet Mobile, poszukuję !

Chciałbym skorzystać z darmowego terminala płatniczego, ale nie wiem gdzie coś takiego można znaleźć. Wiem, że przez rok można korzystać za darmo z takiego terminala płatniczego, ale chce wszystko dokładnie sprawdzić.

verosss

Posty: 1

 
Oferty są dostępne, dlatego warto je dokładnie sobie sprawdzić. Internet jest pełen kas, czytników czy programów. Porównajmy, zatem wszystko i coś wybierzemy dla siebie.

Lupusx

Posty: 5

 
Na stronie https://it-masters.eu/218-drukarki-fiskalne-online-dla-gastronomii-mechanikow-fryzjerow-i-kosmetyczek jest super oferta. Możecie tutaj znaleźć między innymi kasy fiskalne Novitus Nano, dlatego warto tam zajrzeć.

mirekp2005

Posty: 4

 
Nie jest łatwo zdecydować, jakie kasy wybrać do swojej firmy. U nas bardzo dobrze działają mobilnie, bo nie są uwięzione w jednym miejscu. W każdej chwili można je zabrać na drugą stronę gabinetu, dlatego są bardzo praktyczne.

Januszek

Posty: 2

 
Mam jakąś drukarkę fiskalną, ale teraz nawet nie pamiętam, od jakiego pochodzi producenta. Działa bardzo dobrze, a to jest najważniejsze. Trzeba wybierać firmowe urządzenia, ale oczywiście trzeba wybierać to, co jest za rozsądne pieniądze. Nie trzeba za wszystko przepłacać.

Kowalski

Posty: 8

 
Kas i drukarek w sprzedaży jest niezmiernie sporo. Trzeba sprawdzać nie tylko producenta czy ceny, niemniej jednak również serwis, a wówczas na spokojnie uda nam się dopasować dokładnie to, co jest nam potrzebne. Mam różne modele sprzętu, który, na co dzień wykorzystuje. Jeden lepiej się spisuje, a drugi gorzej jak to ze sprzętem do sklepu.

Mnert67

Posty: 3

 
Sceptycznie podchodziłem do terminala płatniczego, ale dzisiaj wiem, że wiele na tym zyskałem. Pandemia wiele zmieniła i nie wszyscy chcą dzisiaj płacić gotówką, dlatego warto być na to dobrze przygotowanym. Wtedy nie ma żadnych niespodzianek i strat z tym związanych.

oligard

Posty: 9

 
Korzystamy, na co dzień z programu Insert Subiekt i według mnie wszystko gra. Jest to oprogramowanie bardzo innowacyjne i tak zaprojektowane, aby każdy w łatwy sposób mógł je obsługiwać. Polecam dokładnie przyjrzeć się temu programowi, bowiem warto je zamówić.

TomekK

Posty: 8