Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Stomatologia > jaki stomoatolog od metamorfoz uśmiecu

jaki stomoatolog od metamorfoz uśmiecu

jaki stomoatolog od metamorfoz uśmiecu

Do jakiego stomatologia zgłosić się na projektowanie nowego uśmiechu?

roudee

Posty: 1

 
Można się zdziwić, jak bardzo implanty przypominają naturalne zęby. W sumie to nawet wygrywają pod kątem trwałości.

Bankowy

Posty: 2

 
To właśnie najbardziej motywuje, czyli realne przykłady i metamorfozy, nawet pokazane z bliska. Pacjenci tego gabinetu bardzo odważni, że chcą w ogóle się w taki sposób przedstawić.

Hymnny4

Posty: 9

 
Ceny implantów akurat trochę spadły, utrzymują się jeszcze na niezłym poziomie. W następnym roku pewnie wszystko pójdzie mocno do góry, więc trzeba się szybko decydować.

misuuuop

Posty: 7

 
Białe zęby u ludzi to najczęściej licówki, a nie tylko higiena stomatologiczna. Kolor zębów się warunkuje genetycznie.

Laleczka

Posty: 7

 
To akurat prawda. To jeden z niewielu gabinetów stomatologicznych w Toruniu, który może pochwalić się realnymi przykładami realizacji.

hubertus

Posty: 3

 
Implantologia to dział, który nieźle rozwija się w Toruniu, dzięki https://www.drosd.pl/. Wykonasz u nich nawet regenerację kości i przywrócisz uśmiech do bardzo naturalnego stanu. Ciągle inwestują i to odbija się pozytywnie na renomie.

Ralphy

Posty: 19

 
Można pójść do gabinetu i zaprojektować sobie uśmiech, jeszcze przed wdrożeniem jakiegokolwiek leczenia. Skuteczność takiej wizualizacji to praktycznie 100%. Ciekawe, prawda?

Lupusx

Posty: 21

 
Teraz wszyscy mamy coraz gorszą dietę, a od węglowodanów prostych w diecie zęby psują się w straszliwym tempie. O tym praktycznie nikt nie mówi.

Czasowy

Posty: 5

 
Coraz poważniejsze problemy dotyczą dziąseł i niestety trzeba się zgłosić na konsultacje, bo zaniedbania prowadzą do coraz gorszych uszkodzeń. Tak to jest z leczeniem stomatologicznym niestety.

Fanatyk

Posty: 7