Szkolenia menadżerskie

Szkolenia menadżerskie

Szkolenie insights dla podwyższenia jakości pracy zespołowej – kogo polecacie? Mamy duży problem u nas w firmie z lepszym zintegrowaniem załogi, wcześniej myślę że problemem była na pewno duża rotacja, ale od jakiegoś czasu skład jest mniej więcej ten sam i dalej trudno mówić o lepszej zespołowości działań...

alek44

Posty: 7

 
Z ekspertami to jest tego typu problem że większość z nich ma dużą wiedzę to trzeba przyznać, ale już nie każdy ekspert prowadzący szkolenia potrafi tę wiedzę w jasny sposób przekazać, często się z taką barierą komunikacyjną spotykam.

Kitas

Posty: 13

 
Myślę że już po tematach które proponuje firma szkoleniowa można sporo wyczytać między wierszami, są tematy bardziej nowoczesne i też takie archaiczne które w drugiej dekadzie XXI wieku się praktycznie podejmuje...

Specjalista

Posty: 16

 
Jak jeszcze chodziłam na szkolenia to powiem że raczej mi się podobało, zawsze coś nowego się dowiedziałam czasami więcej czasami mniej ale nigdy nie było tak żeby to był stracony czas.

minertus

Posty: 27

 
Ze strony szkoleniowca to mogę powiedzieć że też dużo zależy od grupy na jaką się trafi :) Czasami są takie zespoły że dobrze się pracuje, sporo można zrobić i są efekty, ale czasami odbiór jest mocno oporny...

namok

Posty: 15

 
U nas kulała obsługa klientów, dopiero teraz to widzę jak już jesteśmy po szkoleniu, widać co było robione źle i możemy to krok po kroku naprawiać co powoli przynosi lepsze wyniki sprzedażowe. Szkolenie prowadził nam człowiek z Delta Training, na pewno jeszcze z tą agencją będziemy współpracować w przyszłości – profesjonalne, elastyczne podejście.

Marioleczka

Posty: 17

 
U nas firmie to trochę dostali szału na punkcie szkoleń ostatnio, co chwila mam jakieś coachingi i inne takie, a powiem szczerze że wolałabym mniej, ale na lepszym poziomie poprowadzonych.

wisła99

Posty: 19

 
Chętnie bym się trochę podszkolił ale jestem tak zawalony bieżącą robotą, że nawet nie za bardzo wiem skąd miałbym znaleźć na to czas, dlatego bardziej ludzi wysyłam niż sam korzystam.

Oct714

Posty: 34

 
Dopóki byłem szeregowym pracownikiem to szkoleń za dużo nie było dla mnie ale jak awansowałem na menadżera to się zaczęła prawdziwa lawina, były takie miesiące że więcej na szkoleniach siedziałem niż w robocie..

valexy

Posty: 15