Nauka jazdy w warszawie - POMOCY!!

Nauka jazdy w warszawie - POMOCY!!

Jeśli znacie jazdy doszkalające w warszawie godne polecenia, dajcie namiary na szkołę.

Dziękuję i pozdrawiam.

Dziadek

Posty: 15

 
Za jazdy doszkalające w warszawie oczywiście trzeba zapłacić, ale są one niekiedy jedyną deską ratunku.

Proponuję zajrzeć tutaj http://www.kameleon.waw.pl. Sam z nich korzystałem po wypadku, czyli dość długiej przerwie od jazdy. Pomogły znowu siąść pewnie za kierownicą. Ponadto polecam za bardzo miłą atmosferę.

Ania

Posty: 18

 
Do odnowienia ważności prawa jazdy w warszawie potrzebne jest tylko ważne badanie lekarskie. W tym roku niestety wszędzie kosztuje 200 zł. Nie ma więc, co szukać tańszego lekarza. Od tego badania właśnie zależy na ile prawo jazdy zostanie przedłużone.

bartek1922

Posty: 22

 
Opinie są cenne jeśli chodzi o poszukiwania dobrej nauki jazdy w warszawie. Niemniej jednak zawsze dobrze jest konsultować się bezpośrednio z kadrą w szkole i pytać o to, co najważniejsze. Już w samej szkole można zasięgnąć cennych opinii od kursantów.

10001

Posty: 28

 
Obecnie też jestem na etapie poszukiwań szkół jazdy w warszawie. Jestem pełna zapału i optymizmu, może będzie dobrze. Poszukuję taniego kursu, ale nie wiem czy dobrze robię.

nowoter

Posty: 22

 
Za przedłużenie prawa jazdy w warszawie chyba nic się nie płaci, trzeba mieć jednak ważne badania lekarskie za jakie płaci się z tego co wiem teraz 200 zł bez różnicy u którego lekarza je robisz.

doprzodu00

Posty: 22