szkółka narciarska Marilleva, oferta ?

szkółka narciarska Marilleva, oferta ?

Wybieram się na narty do Włoch i zastanawiam się gdzie jechać? Macie jakieś propozycje. Może jakaś szkółka narciarska we Włoszech?

Rico

Posty: 2

 
Według mnie najlepsza jest szkółka narciarska Folgarida, której opis znalazłem na https://www.zgorky.pl. Fajna strona internetowa według mnie warto sobie tam zajrzeć i dowiedzieć się gdzie będzie najlepiej spędzać czas.

enriquess

Posty: 7

 
Korzystałem z oferty polskiej szkółki narciarskie we Włoszech i naprawdę jestem zadowolony. Byliśmy w Livigno i bardzo miło wspominam ten czas. Na pewno tam jeszcze kiedyś wrócę. Szkoda, że nie są trochę bliżej, bo miałbym o wiele łatwiej.

Black_Riot

Posty: 15

 
W szkółce narciarskiej Marilleva spędziłem mnóstwo czasu. Trzeba przyznać, że potrafili mnie niezmiernie dobrze nauczyć jeździć. Teraz, jeśli mam czas to zabieram tam własne dzieci. Wszyscy są zadowoleni. Tych widoków i tej atmosfery nie zobaczy się w Polsce. Tam jest jakoś w przeciwnym wypadku i co znaczące wcale nie jest drożej niż w polskich górach.

pieknalala

Posty: 15

 
Włosi trasy mają super. Mnie się bardzo podoba, dlatego warto tam jechać. Dawno już nie byłem, ale kiedyś to jak tylko był czas to od razu jechałem. Teraz praca i wiele obowiązków, dlatego mogę, co jedynie przeglądać sobie zdjęcia. Szkoda tego czasu, który minął. Jeśli tylko będzie okazja to na pewno będę tam jechał

anna_00

Posty: 8

 
Zawsze, kiedy jest czas pakujemy nasz duży samochód i jedziemy do Włoch. Im więcej osób tym taniej nam to wychodzi. Jakoś te polskie trasy nie przypadły mi do gustu. Zdecydowanie bardziej wole jechać dalej, ale mieć i lepszą, jakość usług. Polecam.

gruszk56

Posty: 5