programowanie dla dzieci szkolenia, gdzie w Barcelonie?

programowanie dla dzieci szkolenia, gdzie w Barcelonie?

Szukam dobrej szkoły programowania dla dzieci. Podobno w Barcelonie jest polska placówka. Chciałbym zapisać syna, ale muszę być pewien, że to sprawdzone zajęcia, na których Kuba naprawdę czegoś się nauczy.

Dumer566

Posty: 2

 
Moje dzieci już od roku chodzą na programowanie dla dzieci. Jestem zadowolona, iż tak dobrze im idzie ta nauka, a poza tym bardzo dobrze się bawią. Nie rezygnujemy, bowiem kodowanie to dużo korzyści.

Ania

Posty: 18

 
Szkoła kodowania jest już w Barcelonie, co jest dla mnie oczywiście świetną informacją. Nie mogę się doczekać, kiedy powiem o tym synowi i pokażę mu program zajęć. Ma już za sobą pierwsze kursy :)

quwejt5

Posty: 13

 
Programowanie dla dzieci, a dokładnie szkolenia w dobrej szkole to super pomysł. Polecam sprawdzić ofertę tej placówki https://www.codinggiants.es. Nam się podoba :D

narcyzek

Posty: 14

 
Polecam. Nauka programowania dla dzieci to super sprawa, a jednocześnie dużo zabawy, dzięki której dzieci szybko uczą się pisania programów. Tworzą własne gry komputerowe z gotowych komponentów.

Wariat

Posty: 12

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

dominikk5

Posty: 8

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednak pewna, że trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci naprawdę się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

radek

Posty: 8

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie wobec tego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najniezwyklej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, jakie już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

Rico

Posty: 28

 
To zależy w jakim regionie mieszkasz :) Moja córka chodzi na kurs programowania dla dzieci w Barcelonie. To szkoła, która powstała nie tak dawno u nas, ale z tego, co się orientuję, to jest w każdym dużym mieście w Polsce. Chwalę sobie tę placówkę, bo córcia wiele się tutaj uczy i dobrze bawi.

Fiflek

Posty: 4

 
Mamy szkołę kodowania w Barcelonie. Muszę dokładnie sprawdzić ofertę, rodzaje kursów i co tak naprawdę może mój syn się nauczyć. Kodowanie fajna sprawa no i przyszłościowy zawód :)

alibali

Posty: 19