Strona główna > Biznes i Ekonomia > Tłumacz > Tłumaczenia cennik, kto wykonuje ?

Tłumaczenia cennik, kto wykonuje ?

Tłumaczenia cennik, kto wykonuje ?

Witam.

Zastanawia mnie, jak może wyglądać cennik tłumaczeń realizowanych z języka obcego lub na język obcy?

missioo

Posty: 19

 
Mnie także niedawno interesował cennik tłumaczeń. Trochę zdziwiłem się, że wiele firm nie podaje tak kluczowej informacji na swojej stronie internetowej lub jej wcale nie posiada. Z drugiej strony takie biura raczej nie narzekają na brak pracy, więc nie starają się o oto, aby jakoś specjalnie zabiegać o klienta.

Ticket2Hell

Posty: 22

 
Zaskoczyły mnie ceny tłumaczeń, z którymi spotkałem się w ofercie biura http://tlumaczeniaekspresowe.com/cennik.html. Druga sprawa to fakt, że potrafią oni podejść w indywidualny sposób do tłumaczenia, jakie jest nam potrzebne. Ze mną został ustalony termin wykonania tłumaczenia, który został dotrzymany. Polecam serdecznie wszystkim!!!

oligard

Posty: 15

 
Długo zastanawiałem się nad tym czy biuro tłumaczeń i jego cennik jest w jakikolwiek stopniu negocjowany. Na szczęście trafiłem na dość elastyczne biuro, które przy gwarancji sporej ilości pracy ode mnie było w stanie nieco obniżyć mi stawki, co mnie bardzo ucieszyło.

Kitas

Posty: 16

 
Widzę, że Waszym przedmiotem zainteresowania stał się cennik tłumaczeń. Nie dziwię się, bo oddając dużo dokumentów do tłumaczenia w skrajnie niekorzystnej cenie za stronę możemy zapłacić naprawdę sporo. Ogólnie mam swoje sprawdzone biuro, któremu wpłacam zaliczkę i cierpliwie czekam na efekty jego pracy :)

Max Pejnn

Posty: 21

 
Kilka razy weryfikowałem to, na jaki cennik biura tłumaczeń mogę liczyć w moim mieście.

Dopiero później zorientowałem się, że mogę przyspieszyć cały proces i zaoszczędzić, jeśli postanowię skorzystać z usług biura, do którego mogę dostarczyć dokumenty np. za pomocą poczty elektronicznej.

Nie tracę czasu na dojazd do biura tłumaczeń :)

wom_ww

Posty: 16

 
Dobrze to znam, że ceny tłumaczeń w małych miastach wcale niekoniecznie są niższe. Czasami po prostu najlepiej jest dobrze rozejrzeć się po okolicy. W przypadku chęci przetłumaczenia niewielkiego dokumentu sprawa jest mniej skomplikowana niż wówczas, gdy w grę wchodzi cała sterta papierów. Wtedy cena jest ważniejsza.

345_14

Posty: 19