Strona główna > Sport a turystyka > Trening > jaki sprzęt na siłownie kupić

jaki sprzęt na siłownie kupić

jaki sprzęt na siłownie kupić

Ogólnie nie mam dużo miejsca, ale kilka sprzętów treningowych chciałbym u siebie postawić więc jak możecie mi coś pod tym kątem sensownego podpowiedzieć, macie jakiś sprzęt, który warto wybrać ze względu na niezbyt duże rozmiary to dajcie znać jak to wygląda i co można wziąć pod uwagę, by sobie małą siłownię u siebie stworzyć.

Adnidaaw

Posty: 1

 
Staraj się zaglądać do sieci, by w ogóle zobaczyć z jakimi sprzętami obecnie można się spotkać. Możliwe, że dzięki temu łatwiej będzie wybrać coś sensownego. Można także zwrócić uwagę na to na czym trenują te osoby, które swoje treningi wrzucają do sieci i promują takie propozycje.

namok

Posty: 8

 
Zauważałem, że w materiałach od fit.lovers bardzo często się przewija sprzęt od https://www.k-sport.com.pl/. Oczywiście nie każdy musi po tego producenta sięgać, ale z drugiej strony jak ktoś na co dzień trenuje to pewnie też wie jakie sprzęty są na rynku i wie co brać pod uwagę przy zakupie.

wisła1905

Posty: 14

 
Zwróć uwagę na to jaki sprzęt jest wybierany przez tych co trenują na co dzień to będzie też jakaś wskazówka jaki sprzęt się dobrze sprawdza i na co można liczyć jeśli chodzi o wytrzymałość, co jest polecane przez tych, dla których trening jest właściwie codziennością.

Michaś

Posty: 2

 
Jak masz mało miejsca na sprzęt to szukaj takiej firmy, której urządzenia nie będą tego miejsca zbyt dużo zajmować. Warto mieć na uwadze także te marki, które zbierają pozytywne recenzje od tych, którzy znają się na treningu i na poważnie się nim zajmują.

TomekK

Posty: 17

 
Można brać pod uwagę różne możliwości jeśli chodzi o sprzęt do treningu, ale faktycznie pamiętać trzeba o tym, by wybrać taki sprzęt, który będzie pasował między innymi rozmiarami do tego miejsca, gdzie będzie wykorzystywany.

Pikusiński

Posty: 8