rytuały i zaklęcia, informacje

rytuały i zaklęcia, informacje

Ktoś z was korzystał z różnorodnych rytuałów i zaklęć i jest w stanie powiedzieć czy warto korzystać z tego typu rozwiązań? Zastanawiam się czy tego typu praktyki faktycznie ułatwią mi stworzenie naprawdę wyjątkowego związku?

francuzz

Posty: 7

 
Osobiście nie wiem czy jakiekolwiek rytuały i zaklęcia mogą być skuteczne, niemniej jednak moi znajomi brali udział w tego typu sesji i twierdzą, iż była ona w ich wypadku rzeczywiście pomocna. Być może wobec tego faktycznie coś jest w tego typu usługach i być może pożądane byłoby się na nie zdecydować.

pawel253

Posty: 13

 
Uważam, że osoby reprezentujące środowisko lgbt gejów i lesbijek powinny zastanowić się nad udaniem się na sesję, która ułatwi tworzenie wartościowych relacji oraz podniesie jakość życia. Z tego też powodu odpowiednie podejście do sprawy będzie mogło sprawdzać się fantastycznie i będzie niesamowicie przyjemne dla wszystkich osób, które wybiorą odpowiednie działanie.

Grubas

Posty: 21

 
Moja koleżanka brała udział w tak zwanym spętaniu miłosnym i twierdzi, że sama sesja była dla niej naprawdę pomocna, a więc być może faktycznie można w ten sposób coś zyskać.

Marti

Posty: 7

 
Słyszałem o czymś takim jak uroki miłosne i o ich rzekomej skuteczności. Sam mam mieszane uczucia względem tego typu rozwiązań, ale jeżeli nie pójdziesz na taki rytuał to tak rzeczywiście nie przekonasz się o tym czy to faktycznie działa.

Abaddon616

Posty: 20

 
Mam wielu znajomych, którzy brali udział w różnego rodzaju sesjach z rytuałami i zaklęciami i niektórzy z nich twierdzą, że tego typu rytuał faktycznie jest w stanie pomóc. Uważam więc, że warto zastanowić się nad skorzystaniem z tego typu rozwiązań w swojej sytuacji.

Mikuśio

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o spętanie miłosne to korzystałem z oferty na stronie: http://cud-24.info.pl i faktycznie rytuał poprawił jakość mojego życia i sprawdził się fantastycznie.

mikusiński8

Posty: 16

 
Moja koleżanka brała udział w tak zwanym spętaniu miłosnym i twierdzi, iż sama sesja była dla niej naprawdę pomocna, a więc być może faktycznie można w ten sposób coś zyskać.

Klakier

Posty: 18

 
Słyszałem już kilkukrotnie o sesjach dla gejów i lesbijek lgbt, które mają pomagać w budowaniu trwałych i wartościowych relacji. Osobiście nie wiem jednak czy warto się na tego typu działanie decydować. Nie widziałem żadnych opinii, które potwierdzałyby skuteczność takich sesji i które pozwalałyby stwierdzić, że są one w stanie faktycznie działać.

Madzia

Posty: 14