Co na pasożyty

Co na pasożyty

Mam kilka zwierzaków w domu i przydałaby się profilaktyka przed pasożytami. Proszę o porady, jak się bronić przed pasożytami, co stosować, wszystkie naturalne metody mile widziane.

beata77

Posty: 5

 
Trzymam w lodówce od dawna ecoDetox i bierzemy doraźnie, jeżeli dzieje się coś z żołądkiem, w tym dłuższe biegunki, nieświeży oddech, bóle brzucha. Pasożyty w człowieku to norma. Wiele nie daje żadnych objawów przez całe życie, a u niektórych ludzi właśnie bóle stawów, bieganie do łazienki częste. EcoDetox znam, bo moja siostra to dietetyczka i tym preparatem przygotowuje swoich klientów do diety. Najpierw oczyszczanie, później zdrowe praktyki. Nie ma w sumie innej drogi, żeby właściwie stracić wagę. Nie wiem, mam nadzieję, że ci się przyda. Pozdrawiam.

marta369

Posty: 16

 
Nawet trądzik może być spowodowany pasożytami, więc najlepiej przejść się na diagnostykę do laboratorium.

Ralphy

Posty: 18

 
Higiena jest najważniejsza i warto zwracać uwagę przy dotykaniu innych ludzi, czy nie mają czerwonych rąk, czy dziwnej wysypki. U mnie standardowa zasada, bo kiedyś miałem świerzb i jednak straszna sprawa. Na dłuższą metę nie da się normalnie funkcjonować.

alidomas

Posty: 19

 
Jak dobierzesz dobry lek na pasożyty to już pierwsze wyniki po kilku dniach. Jak dłużej nie masz wyników to trzeba zmieniać preparaty. O tyle dobre jest leczenie pasożytów, że od razu praktycznie widzisz rezultaty.

Rico

Posty: 28

 
Czasami wystarczy przywrócić równowagę kwasowo – zasadową w organizmie, żeby pozbyć się większości pasożytów. Na czas walki z pasożytami zrezygnuj z alkoholu i cukru.

Klara323

Posty: 11

 
Małe dzieci nie mają wzmocnionego przewodu pokarmowego przez wiele lat, dlatego trzeba szczególnie uważać na zakażenia pasożytnicze, bo mogą wpływać na dalszy rozwój niekorzystnie.

klarka

Posty: 27