medycyna, jaki portal ?

medycyna, jaki portal ?

Czy znacie może jakąś stronę, gdzie znajdę porady medyczne? Chodzi mi o ciekawe artykuły, prawdziwe historie, informację o różnych chorobach itp.

dominikk6

Posty: 4

 
Stron na temat medycyny jest bardzo dużo w internecie. Niestety nie każdy pisze tam z pasją. Ja zawsze chodzę do księgarni i kupuję interesujące mnie książki na dany temat.

Kowalski

Posty: 14

 
Zdrowe odżywianie jest najistotniejsze, kiedy pragniesz zrzucić kilka kilogramów. Popatrz na przeróżnych serwisach internetowych, jak się zdrowo odżywiać, jak ćwiczyć itp.

damianek45

Posty: 24

 
Warto prowadzić zdrowy tryb życia, na początku drogi zawsze jest ciężko, ale później wszystko idzie z górki. Ja korzystam z tej strony internetowej http://kompendium-med.pl. Jest tam wszystko na temat zdrowego trybu życia.

tigra32

Posty: 13

 
Na wielu stronach internetowych występują porady medyczne niektóre z nich są naprawdę bardzo ciekawe. Poźniej podeśle wam linka, na jaką stronę ja wchodzę.

Posty: 6

 
Już od pewnego czasu prowadzę zdrowy tryb życia i czuję się niezwykle dobrze. Schudłam już 5 kilogramów, a to dopiero początek.

namok

Posty: 13

 
Stron na temat medycyny jest niesłychanie sporo w internecie. Niestety nie każdy pisze tam z pasją. Ja zawsze chodzę do księgarni i kupuję interesujące mnie książki na dany temat.

Black_Riot

Posty: 10

 
Będąc na diecie nie trzeba liczyć kalorii. Wystarczy, że będziemy sięgać tylko po zdrową żywność taką jak: warzywa i owoce, nabiał, ryby, produkty zbożowe.

Olekk

Posty: 18

 
Zdrowe odżywianie jest super. Ja swoją przygodę zaczęłam już bardzo dawno temu i powiem wam, że czuję się o niebo lepiej. Wcześniej nie miałam na nic siły i nic mi się nie chciało, teraz jestem wulkanem energii.

wisła1905

Posty: 14

 
W dzisiejszych czas mnóstwo ludzi prowadzi takie strony internetowe. Jednak nieraz nam się zdarzy tylko, iż jakaś strona o medycynie nas zainspiruje i zostajemy tam na dłużej. Ja kilka razy tak miałąm i teraz cały czas przesiaduję na jednej stronie.

Kitas

Posty: 12