Strona główna > Biznes i Ekonomia > Zarządzanie firmą ERP > dostawcy erp, gdzie szukać ?

dostawcy erp, gdzie szukać ?

dostawcy erp, gdzie szukać ?

Czy systemy erp są dobre? Czy to w jakiś sposób pomoże w pracy kilku osobom?

q-olek

Posty: 6

 
Naturalnie, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega usatysfakcjonowany, tak jak i moi pracownicy.

Sann

Posty: 7

 
O systemach erp znajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte wiele informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić różne rzeczy w firmie.

Czasowy

Posty: 12

 
Na przeróżnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, natomiast również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów przeróżnych w internecie.

serwertus

Posty: 8

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, lecz to jest niesłychanie mała ilość.

wolnośććć

Posty: 21

 
Powiedzmy sobie szczerze. Dosyć prostymi krokami da się zdziałać naprawdę sporo, ale to musi być przemyślane. System też ma różne wersje każda daje inne możliwości. Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest prostym zadaniem.

FFelxus

Posty: 19

 
Zarządzanie firmami to niezmiernie trudny kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

gregcie@

Posty: 7