Strona główna > Sport a turystyka > Zwiedzanie > coraltravel w krakowie, gdzie warto ?

coraltravel w krakowie, gdzie warto ?

coraltravel w krakowie, gdzie warto ?

Zastanawiam się nad wyjazdem wakacyjnym, ale jestem sam. Znacie może jakieś biuro podróży, które jest w stanie zaoferować mi taki wyjazd? Wiem, że jest z tym ciężko i najczęściej trzeba płacić za dwie osoby, a tego nie chce.

Riko64

Posty: 1

 
Dzisiaj mając paszport nie mamy żadnych ograniczeń. Można jechać dokładnie tam gdzie tylko tego chcemy. Są nawet wyjazdy dla tych, którzy nie mają szczepienia i paszporty, dlatego warto sobie to wszystko sprawdzić.

Black_Riot

Posty: 7

 
Znajomy częstokroć jeździ z biurem podróży coral travel z Krakowa i nie narzekał. Sam raczej się poza Polskę nie ruszam, dlatego nie jestem w stanie tutaj pomóc. Ofert zawsze jest sporo na zagraniczne wyjazdy, dlatego każdy dla siebie coś znajdzie interesującego.

Buła

Posty: 4

 
Słyszałem, że coral travel w Krakowie ma oferty w różnych cenach. Na stronie https://www.coraltravel.pl/biura-podrozy/malopolskie/krakow/krakow-salon-firmowy-175 są do nich namiary.

merylk67

Posty: 2

 
Jeżeli ktoś chce jechać z dziećmi to najtaniej będzie w Bułgarii. Mają tam mnóstwo hoteli z wieloma basenami, zjeżdżalniami. Są nawet takie miejsca gdzie w cenie można korzystać z Aquaparku. Mnie się to podoba i rodzinie też.

Buła

Posty: 2

 
Każdy lub co innego, zatem biuro podróży winno być na to przygotowane. Mnie upały nie kręcą, zatem albo jadę na początku sezonu albo we wrześniu. Można wówczas trafić na niezmiernie promocyjne oferty i się to jeszcze bardziej opłaca. Polecam sobie to sprawdzić.

dermert

Posty: 3